Naznaczeni na zawsze
3.43 / 5.00 (liczba ocen: 529) Ilość stron (szacowana): 300

Naznaczeni na zawsze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.80
Audiobook - najniższa cena: 31.92
wciąż za drogo?
30.15 złpremium: 20.10 zł Lub 20.10 zł
26.80 zł Lub 24.12 zł
33.50 zł
33.50 zł Lub 30.15 zł
26.78 zł
33.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Jak sprawy zatajone w dzieciństwie mogą rzutować na dorosłe życie? Jakie konsekwencje niosą za sobą decyzje podjęte przez rodziców przed narodzeniem dziecka?

Pewnego letniego dnia roku 1991, dziewięcioletnia Jana Berzelius budzi się w szpitalu. Nie jest w stanie przypomnieć sobie kim jest, ani skąd pochodzi.

Kilkanaście lat później, jako ceniona i rozpoznawalna prokuratorka, podejmuje się prowadzenia śledztwa dotyczącego morderstwa szefa imigracyjnego Hansa Juhlena. Sprawa nabiera tempa, kiedy odnalezione zostaje kolejne ciało, tym razem małego chłopca, którego odciski palców pasują do tych znalezionych na pierwszym ciele. Uwagę młodej prokurator przykuwa jednak znamię na szyi chłopca. Jest niemal pewna, że widziała je już wcześniej...

Rekomendacje e-booka Naznaczeni na zawsze:

Przewrotna i trzymająca w napięciu intryga, której złożoności nie powstydziłby się Nesbø ani Kepler. - „DAST Magazine”

Pisarka uwodzi nas, czytelników, aż do ostatniej strony snując swoją historię z językową finezją. Taka właśnie powinna być powieść kryminalna. - „Sundsvalls Tidning”

Bezgranicznie porywająca aż do ostatniej strony. - Anna Jansson, bestsellerowa szwedzka pisarka.

Naznaczeni na zawsze od Emelie Schepp możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć