ebook Na Krawędzi Cienia
4.26 / 5.00 (liczba ocen: 75581)

Na Krawędzi Cienia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 29.52
Audiobook - najniższa cena: 26.23
wciąż za drogo?
38.13 złpremium: 24.60 zł Lub 24.60 zł
29.52 zł 20% rabatu
34.85 zł Lub 31.37 zł
41.00 zł
41.00 zł Lub 36.90 zł
-8% 29.11 zł
35.26 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Kylar Stern odrzucił życie zabójcy. Po krwawym przewrocie, zorganizowanym przez Króla-Boga, mistrz i najbliższy przyjaciel Kylara nie żyją. Przyjacielem był Logan Gyre - następca cenaryjskiego tronu. Jednak niewielu arystokratów przeżyło, żeby opłakiwać jego śmierć. Kylar zaczyna więc od nowa: w nowym mieście, z nowymi towarzyszami, w nowym zawodzie.

Kiedy jednak dowiaduje się, że Logan może żyć - uwięziony, w ukryciu - staje przed najcięższym wyborem: może na zawsze porzucić drogę cienia i odnaleźć spokój w nowej rodzinie. Może też wykorzystać swój niszczycielski talent i lata ćwiczeń, żeby ratować przyjaciela i kraj… jednak wtedy straci to, co dla niego najcenniejsze.

„Książka oczarowała mnie od początku do końca. Niezapomniani bohaterowie, fabuła, która ciągle zmuszała mnie zgadywania, nieustanna akcja i wnikliwość historii. To wszystko budzi mój podziw dla autora.”

- Terry Brooks

Na Krawędzi Cienia od Brent Weeks możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Druga część zdecydowanie jeszcze lepsza niż pierwsza i bardziej wciągająca. Fabułą oparta na interakcji z czytelnikiem, przez co człowiek się zastanawia i analizuje różne opcje toczącej się akcji.

Warto zerknąć