ebook Na Krawędzi Cienia
4.26 / 5.00 (liczba ocen: 75496)

Na Krawędzi Cienia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 32.75
Audiobook - najniższa cena: 26.54
wciąż za drogo?
Ebookpoint#Urodziny 9
Ebookpoint#Urodziny 9
38.95 złpremium: 23.37 zł Lub 23.37 zł
32.75 zł Lub 29.48 zł
34.90 zł
41.00 zł
41.00 zł Lub 36.90 zł
32.80 zł
34.85 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Kylar Stern odrzucił życie zabójcy. Po krwawym przewrocie, zorganizowanym przez Króla-Boga, mistrz i najbliższy przyjaciel Kylara nie żyją. Przyjacielem był Logan Gyre - następca cenaryjskiego tronu. Jednak niewielu arystokratów przeżyło, żeby opłakiwać jego śmierć. Kylar zaczyna więc od nowa: w nowym mieście, z nowymi towarzyszami, w nowym zawodzie.

Kiedy jednak dowiaduje się, że Logan może żyć - uwięziony, w ukryciu - staje przed najcięższym wyborem: może na zawsze porzucić drogę cienia i odnaleźć spokój w nowej rodzinie. Może też wykorzystać swój niszczycielski talent i lata ćwiczeń, żeby ratować przyjaciela i kraj… jednak wtedy straci to, co dla niego najcenniejsze.

„Książka oczarowała mnie od początku do końca. Niezapomniani bohaterowie, fabuła, która ciągle zmuszała mnie zgadywania, nieustanna akcja i wnikliwość historii. To wszystko budzi mój podziw dla autora.”

- Terry Brooks

Na Krawędzi Cienia od Brent Weeks możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Druga część zdecydowanie jeszcze lepsza niż pierwsza i bardziej wciągająca. Fabułą oparta na interakcji z czytelnikiem, przez co człowiek się zastanawia i analizuje różne opcje toczącej się akcji.

Warto zerknąć