ebook Seksualność. Na usługach miłości - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Seksualność. Na usługach miłości - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 23.01
wciąż za drogo?
26.03 złpremium: 16.79 zł Lub 16.79 zł
27.99 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
23.01 zł
27.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy zastanawiałeś się nad miejscem seksualności w życiu człowieka? Trzeci wykład z cyklu „Ja, Człowiek” pomoże Ci w odkryciu prawdziwej rangi seksu oraz tkwiącego w nim źródła dobra, radości i piękna.

Świat seksualności ma dwa przeciwstawne bieguny. Jednym z nich jest przesadna krzykliwość. Z reklam, teledysków, gazet, internetu płyną wyraźne nawiązania do sfery seksualnej. Wiemy, dlaczego tak jest. To, co związane z seksem, jest najbardziej nośne. Z drugiej strony prawdziwa seksualność w dalszym ciągu pozostaje tematem tabu. Wielu ludzi niechętnie o niej rozmawia, a już realne zagrożenia z nią związane, które mają potencjalnie destrukcyjny wpływ na zdrowie, szczęście i powodzenie w życiu, są najczęściej pomijane milczeniem.
Na szczęście jest ktoś, kto mówi otwarcie, jakie jest prawdziwe miejsce seksualności w życiu człowieka. Ktoś, kto rozwiewa wszelkie wątpliwości w tej dziedzinie i daje prawdziwe wskazówki do zastosowania w życiu, aby było ono pełne i szczęśliwe, a związki trwałe i piękne. Tym kimś jest ks. Marek Dziewiecki. Odkłamuje on fałszywe wzorce związane z seksem. Nadaje mu właściwą rangę, przywraca zdrowe podejście i mówi prawdę.
Jeżeli masz niepoukładane życie seksualne, trudne doświadczenia i problemy, to ta konferencja pomoże Ci odzyskać równowagę i przywrócić seksualności jej miejsce i sens. Bo, jak podkreśla autor, czysta seksualność jest najistotniejszą sferą człowieka, źródłem dobra, radości, zachwytu.

W konferencji „Seksualność. Na usługach miłości” znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:
– Jaki jest prawdziwy sens seksualności?
– Dlaczego seks jest taki przyjemny?
– Jak uniknąć pułapek związanych z seksem, by nie zniszczyć sobie życia?
– Dlaczego tak ważne jest prawidłowe umiejscowienie seksualności w naszym życiu?

Seksualność. Na usługach miłości - audiobook od Marek Dziewiecki możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć