Razem będzie lepiej

Kategoria: /
średnia ocena: 3.94 / 5.00
liczba ocen: 45641
cena od: 23.92
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 23.92 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
Pozostałe księgarnie
23.92 zł
Opis:

"Na miejscu Jess każdy miałby dosyć. Pracy na dwa etaty, chodzenia przez cały rok w jednej parze dżinsów, kupowania najtańszych jogurtów na promocji w supermarkecie i wybaczania byłemu mężowi, że nie płaci alimentów. Jednak Jess nie należy do kobiet, które łatwo się poddają. „Damy sobie radę” mogłaby mieć wydrukowane na koszulce. Kiedy okazuje się, że jej córka ma szansę na zdobycie stypendium w wymarzonej szkole, gotowa jest ruszyć na drugi koniec kraju, zabierając ze sobą: 1. jednego problematycznego nastolatka, 2. jedną wybitnie uzdolnioną dziewczynkę z chorobą lokomocyjną, 3. jednego kudłatego psa o wielkim sercu. Oraz... 4. przypadkowo spotkanego mężczyznę na życiowym zakręcie, który w krytycznym momencie wyciąga do nich pomocną rękę. Czy wspólna podróż pokaże im, że… razem będzie lepiej?"

CYTATY:
Czasem życie składa się z serii przeszkód, które po prostu trzeba pokonać, niekiedy samą siłą woli.
Jeżeli kogoś stale się krytykuje, ten ktoś w końcu przestaje słuchać nawet mądrych rad.
Prawdziwi przyjaciele to tacy, z którymi zawsze zaczyna się dokładnie tam, gdzie się ostatnio skończyło, nieważne, czy nie widzieliście się przez tydzień, czy dwa lata.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Wyciskacz łez na siłę. Najpierw przez 90% książki wszystko się wali, rodzinie głównej bohaterki nic się nie udaje, świat jest wstrętny, ludzie wokół potworni a potem - pstryk!
    Dobro zostaje nagrodzone, wszystko się udaje, jest bosko i cudownie. Chlip, chlip. Koniec.

    Ech, dobrze, że nie kupiłam kolejnego dzieła tej pani.

Inne proponowane
Warto zerknąć