ebook Drzwi do szczęścia
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 299)

Drzwi do szczęścia

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
VIRTUALO#VIRTUALO targi
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

"Ciągle szukasz swojego miejsca na świecie? Chcesz coś zmienić w życiu, ale nie wiesz, jak zacząć? Idea czworga drzwi pomoże ci odnaleźć własną drogę do szczęścia. Czworo drzwi to cztery proste zasady, które pokażą ci, że nawet drobne czynności mogą być początkiem wielkiej zmiany, a tym, co najbardziej nas ogranicza, jest nasz sposób myślenia i brak wiary we własne możliwości. Richard Paul Evans odkrył znaczenie tych zasad, gdy sam stanął na życiowym rozdrożu. Dziś jest autorem bestsellerów i znanym mówcą motywacyjnym, który przemawiał w Białym Domu i w szkolnych salach, przed zwykłymi ludźmi i politycznymi liderami. Jego książki zainspirowały miliony ludzi do zmian. Uwierz, że każdy z nas może osiągnąć szczęście i spełnienie. Wystarczy tylko otworzyć im drzwi."

Drzwi do szczęścia od Richard Paul Evans możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeśli nie potraficie odkryć, co jest celem waszego życia, odkrycie, co jest waszą pasją. Ponieważ pasja zaprowadzi was prosto do celu waszego życia.
Najgorsze w sukcesie jest to, że trudno znaleźć kogoś, kto cieszyłby się twoim szczęściem.
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. Wiedza jest ograniczona,składa się z tego, co wiemy i co rozumiemy, natomiast wyobraźnia może objąć cały świat i wszystko, co kiedykolwiek będzie do poznania i zrozumienia.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć