ebook Magia sprzątania
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 138305) Ilość stron (szacowana): 124

Magia sprzątania
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.74
Audiobook - najniższa cena: 26.90
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
27.90 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
20.93 zł Lub 18.84 zł
26.23 zł 10 zł na konto
27.90 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
16.74 zł
-29% 19.53 zł
22.32 zł
22.43 zł
23.44 zł
23.72 zł
25.14 zł
25.50 zł
27.90 zł
27.90 zł
Inne proponowane

Bałaganiarstwa się nie dziedziczy, nie jest ono także związane z brakiem czasu, to raczej nagromadzenie błędnych przekonań o porządkowaniu.

Autorka prezentuje własną metodę – konMari - na uporządkowanie najbliższego otoczenia, zmianę podejścia do życia i sposobu myślenia. Omawia istotne decyzje, które należy podjąć, aby było to możliwe. Pokazuje, jak skutecznie zmienić nawyki.

W tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania:

 • Jak selekcjonować przedmioty?
 • Jak utrzymać porządek wokół siebie?
 • Jak rozróżnić to, co naprawdę cenne?
 • Jak sprawić, aby przedmioty odnalazły swoje właściwe miejsce?
 • Co zrobić, gdy nie potrafisz niczego wyrzucić?

 

Magia sprzątania od Marie Kondo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ostatecznym celem, zarówno pozbywania się, jak i zatrzymywania rzeczy, jest bycie szczęśliwym.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Nic odkrywczego. A rady wyrzuć wszystko jakoś słabo przyjmuję. Rozumiem podejście, aby nie przywiązywać się do rzeczy ale wyrzucanie zdjęć, pamiątek czy książek (!) - dziękuję, nie dla mnie.

 • Awatar

  Świetny motywator i bodziec do reorganizacji swojej przestrzeni życiowej. Fajnie napisana, szybko sie czyta. Poradnik ale w ciekawszej formie. Podejście autorki do sprzątania dość specyficzne i nie do końca przekonała mnie ona do rozmów z moim ubraniami ale z pewnością zachęciła do przeglądu mojej szafy :) bardzo polecam.

 • Awatar

  Metoda sprzątania pani Kondo stała się niezwykle popularna i sięgnęłam po tą książkę wyłącznie z ciekawości. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie mojej szafy wedle jej wytycznych składania ubrań, ani wyrzucać książek czy dziękowanie ubraniom (brzmi jak guru jakiejś sekty, naprawdę), ale z pewnością zaczęłam uważniej przyglądać się posiadanym rzeczom i zadawać sobie pytanie czy naprawdę tego potrzebuję.

 • Awatar

  Strata czasu - metoda autorki polega na wyrzuceniu prawie wszystkiego i poukładaniu reszty. Zupełnie nie rozumiem pomysłu wyrzucania książek.
  Momentami autorka ociera się chyba o szaleństwo - dziękowanie torebce za to co robiła dla niej przez cały dzień? Co ja pacze? :)
  Zaletą jest entuzjazm autorki - natchniona sprzątałam parę dni :)

Warto zerknąć