Nóż w lodzie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.28 / 5.00
liczba ocen: 17061
najlepsza cena! w tym miesiącu
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
20.90 zł
-22% 23.32 zł
25.42 zł
29.90 złpremium: 17.94 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
23.65 zł
23.92 zł
25.07 zł
25.41 zł
26.91 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
30.90 zł
Opis:

Siódma część bestsellerowych „Kronik Żelaznego Druida” autorstwa Kevina Hearna!

Przez niemal dwa tysiące lat po ziemi chodził tylko jeden druid – Atticus O’Sullivan. Teraz jest ich troje. Granuaile stała się już prawdziwą druidką, a on wyciągnął właśnie z Wyspy Czasu swojego archdruida. Choć Owenowi nieźle idzie odnawianie tatuaży dawnego ucznia i całkiem szybko oswaja się z takimi osiągnięciami magii technologicznej, jak telefony komórkowe i toalety, Żelazny Druid wcale nie jest pewny, czy ten szczwany lis będzie jego atutem podczas nieuchronnej walki z nordyckim bogiem Lokim, albo raczej… skaraniem boskim.

Czy troje druidów zdoła przejrzeć spisek przeciwko druidyzmowi? I jaką rolę odegrają lisy o zbyt dużej liczbie ogonów, hinduskie demony, Sherlock Holmes, zakochana w Rembrandcie selkie, Jezus Chrystus, a nawet pewien łososiolubny niedźwiedź z Alaski?

Kevin Hearne urodził się  w Arizonie. Uczy angielskiego, a kiedy nie sprawdza stosów prac domowych i nie pisze powieści, hoduje bazylię i maluje pejzaże z córką. Ponadto lubi robić piesze wycieczki, czytać komiksy i mieszkać  sobie z rodziną w tycim, acz przytulnym domku.

W serii ukazały się następujące powieści:

  • Na psa urok
  • Raz wiedźmie śmierć
  • Między młotem a piorunem
  • Zbrodnia i kojot
  • Kijem i mieczem
  • Kronika wykrakanej śmierci
  • Nóż w lodzie
CYTATY:
Starość jest mniej więcej równie zabawna jak pływanie w łajnie.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Niestety co raz gorzej. Akcja co prawda dość ciekawa i zaskakująca, ale brak dawnego humoru. Dodatkowo każdy rozdział pisany z perspektywy innego z trzech druidów utrudnia czytanie

Inne proponowane
Warto zerknąć