ebook Uciekinier
3.84 / 5.00 (liczba ocen: 72695)

Uciekinier
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 18.76
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
22.40 zł Lub 20.16 zł
28.00 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
18.76 zł
22.12 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Najlepsi nie kandydują na prezydenta. Najlepsi uczestniczą w grze o życie. Jej zasady są bardzo jasne – przegrana oznacza śmierć. Nie ma wyjątków. Nie ma precedensów… Ameryka, 2025 rok. Brutalne teleturnieje i reality shows są najpopularniejszą rozrywką dla mas. I najszybszą drogą do zdobycia pieniędzy. Pod warunkiem że jest się zdesperowanym.Ben Richard, którego nie stać na leczenie ciężko chorej malutkiej córeczki, jest wystarczająco zmotywowany, by powalczyć o miliard dolarów. Życie dziewczynki zależy od tego, czy jej ojciec wytrwa 30 dni w grze UCIEKINIER, ścigany przez kamerę, profesjonalnych zabójców i cały kraj.Tylko że tej gry jeszcze nikt nie wygrał.Na podstawie tej chwytającej za gardło powieści dystopijnej powstał film pod tym samym tytułem z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej.

Uciekinier od Richard Bachman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bóg nie zawsze ciska ci piaskiem w oczy. Przeważnie, ale nie zawsze.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Bardzo krótka pozycja jak na dorobek Kinga. Zupełnie jakby autor chciał nakreślić problem ale bez wchodzenia w szczegóły. Jak scenariusz sensacyjnego filmu - akcja i nic więcej. Przesłanie jest jednak czytelne. Wolność jest w nas. W naszych głowach.

  • Awatar

    Nie znam zbyt dobrze twórczości Kinga, ale porównując tę książkę, do pozycji które udało mi się przeczytać, to jest to całkiem "inny" King. Pozycja łatwa, lekka i przyjemna, którą bardzo szybko się czytać. Autor przedstawia w niej swoją wizję przyszłości, niezwykle brutalnej przyszłości, w której realiach rozgrywa się dramatyczny teleturniej, swoisty "Big Brother". Co więcej, King przedstawia się w tej pozycji jako swego rodzaju wróżbita ;). Warto przeczytać

  • Awatar

    Całkiem ciekawa odmiana w twórczości Kinga - książka przedstawia dość kontrowersyjny pogląd na przyszłość, z którym nie do końca każdy się zgodzi. Niemniej czyta się lekko i przyjemnie. Biorąc pod uwagę że książka jest cieniutka na pewno warto się nią zainteresować aby wyrobić sobie zdanie. Ja na pewno nie żałuję przeczytania tej pozycji.

Warto zerknąć