Selfie. Rozmowy o życiu, przyjaźni, pracy i związkach. I rozwiązkach też
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.00 / 5.00
liczba ocen: 13
cena polecana: 23.59
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
23.59 zł
Pozostałe księgarnie
22.41 zł
22.41 zł
22.50 zł
24.90 zł
Opis:

Magda Witkiewicz, znana pisarka z Wybrzeża, matka dwójki dzieci, żona z rodziny pachworkowej, wielbicielka kotów - Puszysława zwłaszcza.
Magda Kuydowicz, dziennikarka TVN Style, Łodzianka mieszkająca w Warszawie , zwolenniczka związków partnerskich i swojego psa – Soni
Wszystko je dzieli, a połączyła chęć rozmowy na ważne dla kobiet tematy. Przez rok pisały do siebie listy i tak powstało SELFIE.
Rozmawiały o wszystkim – o mężczyznach, których pokochały, dlaczego zmiana w życiu jest zawsze dobra, co to jest gender i po co to komu, kim jest matka-koczowniczka, dlaczego święta z rodziną to także stres? Jak rozmawiać z partnerem o pieniądzach, kim jest Ta trzecia - kochanka dla żonatego mężczyzny? Dlaczego faceci są słabsi i wymagają opieki kobiet? Dlaczego plotka niszczy, a porażki bywają inspirujące. I wiele, wiele innych…
Magda i Magda, fajne kobiety, które widzą życie na dwa różne sposoby. Ale żadna z nich nie upiera się, że ma rację. Bo prawda obiektywna nie istnieje, a dobrze widzi się tylko sercem.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć