ebook Świat florystyki. Sztuka układania i fotografowania kwiatów. Wydanie II rozszerzone
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 6) Ilość stron (szacowana): 352

Świat florystyki. Sztuka układania i fotografowania kwiatów. Wydanie II rozszerzone
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 34.50
wciąż za drogo?
-9% 34.50 zł Lub 31.05 zł
53.90 zł
57.90 zł
34.50 zł
-16% 34.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Świat kwiatów to świat fascynujących form, barw i zapachów, który towarzyszy człowiekowi od zawsze. Dekorowanie i obdarowywanie kwiatami to nieodłączne elementy naszej kultury, a każdy bukiet wręczony w prezencie to symbol pamięci i miłości.

Dzięki książce Świat florystyki. Sztuka układania i fotografowania kwiatów nauczycie się pracować z kwiatami i tworzyć z nich przepiękne aranżacje na każdą okazję. To jedyna dostępna na polskim rynku książka, która zapozna Was z zagadnieniami fotografii florystycznej i podpowie, jak zachować ulotne piękno dekoracji roślinnych na zdjęciach.

Pierwsze wydanie książki spotkało się z ogromnym zainteresowaniem czytelników. W wydaniu drugim czeka na Was jeszcze więcej praktycznych rad i pomysłów dotyczących m.in. materiałów i narzędzi florystycznych, technik pracy z kwiatami, zasad doboru kolorów i form czy wreszcie fantazyjnych sposobów pakowania prezentów. Więcej treści zawierają rozdziały poświęcone fotografii oraz wykorzystaniu owoców i warzyw we florystyce.

W wydaniu drugim znajdziecie ponad 200 nowych fotografii, a także dwa dodatkowe rozdziały poświęcone florystyce i fotografii ślubnej. Zarówno każda przyszła para młoda, jak i wszyscy zainteresowani branżą ślubną znajdą tu mnóstwo pomysłów na przygotowanie wiązanki ślubnej czy kwiatowej biżuterii, a także na dekorowanie pojazdów, stołów czy kościoła.

Świat florystyki. Sztuka układania i fotografowania kwiatów. Wydanie II rozszerzone od Agnieszka Zakrzewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    książka zakupiona została jako podręcznik do zajęć na kursie florystycznym. Bardzo dobrze spełniła swoje zadanie. W czytelny i prosty sposób tłumaczy opisywane zagadnienia, a duże i dokładne fotografie stanowią dodatkową pomoc i są źródłem inspiracji dla własnych pomysłów. Polecam.

Warto zerknąć