W ogniu wojny
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 2820)

W ogniu wojny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.47
Audiobook - najniższa cena: 20.08
wciąż za drogo?
31.41 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
29.67 zł Lub 26.70 zł
34.90 zł
23.47 zł
26.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Inwazja obcych na Ziemię skąpała miasta w ogniu i krwi. Niektórzy ludzie w panice rzucili się do ucieczki, inni chwycili za broń, aby stawić czoła Drasinom. „Odyseja” wypełniła swoją ostatnią misję – w atmosferze rodzimej planety siała zniszczenie wśród lądujących dronów. I rozbiła się na Manhattanie. Dla kapitana Westona nie był to jednak koniec zmagań. Tylko on walczył z Drasinami w kosmosie. Tylko on tak dobrze znał wroga. Dlatego teraz prowadzi swoją małą, przypadkowo zebraną armię tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Dzięki wsparciu prezydenta Konfederacji oraz sztabu Gwardii Narodowej Eric Weston może nie tylko oczyścić z dronów Nowy Jork, lecz także odzyskać inne zakażone miasta. Nie ma litości. Wróg chce dosłownie pożreć planetę, każda piędź ziemi okupiona jest krwią. Jednak w tej wojnie Terranie nie walczą sami. Z głębokiego kosmosu nadciąga odsiecz, sześć potężnych krążowników dysponujących technologią Priminae i ludzi, a na planecie u boku Erica Westona staje niespodziewany sojusznik. Lecz czy to wystarczy do zwycięstwa?

W ogniu wojny od Evan Currie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Chyba na razie najlepsza czesc cyklu.
    Rozmach, wojna, przygoda to to co fani miltarnej SF lubia najbardziej. Drasinowie jak zwykle grozni a Eric jak zwykle na miejscu. Caly cykl godny polecenia dla fanow space opery z wojna w roli glownej.
    Nie przynudza nic nie wnoszacymi wojskowymi komantarzami a zarazem pelne smaczkow. Polecam szczegolnie tym ktorym podoba sie tworczosc Webera (ten cykl moim zdaniem jest lepszy) czy iana douglasa itp. Ja polknalem cz3 i 4 na raz - i czekam juz na 5 :)

Warto zerknąć