ebook Zaplątani
4.11 / 5.00 (liczba ocen: 65093)

Zaplątani

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

NAJZABAWNIEJSZA I NAJBARDZIEJ SEKSOWNA KSIĄŻKA JAKĄ W ŻYCIU CZYTALIŚCIE!

Drew Evans to zwycięzca. Przystojny, arogancki, czarujący. Jednym uśmiechem uwodzi najpiękniejsze kobiety Nowego Jorku. Ma lojalnych przyjaciół i wpływową rodzinę. Dlaczego więc ostatnie siedem dni spędził zamknięty w swoim apartamencie, pogrążony w depresji? On powie Wam, że ma grypę. Ale wszyscy wiemy, że to nieprawda. Katherine Brooks jest błyskotliwa, piękna I ambitna. Nikomu nie pozwoli stanąć na ścieżce do kariery. Gdy zatrudnia ją ojciec Drew, życie pewnego siebie playboya zmienia się o 360 stopni. Kate jest profesjonalna, perfekcyjna i… irytująca. Drew staje przed wielkim wyzwaniem. Czy połapie się w swoich uczuciach?  

Zaplątani to nie romans, do którego przyzwyczaiły się Wasze matki. To skandalizująca, pasjonująca i dowcipna opowieść o mężczyźnie, który dużo wie o kobietach. Chociaż nie tyle, ile mu się wydaje.Powieść ZAPLĄTANI to międzynarodowy bestseller, została już przetłumaczona na ponad 15 języków.

Zaplątani od Emma Chase możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
KOPCIUSZKU, ZACZEKAJ!

Drew nie narzeka na nudę w życiu – na co dzień zarządza ważnymi operacjami finansowymi, a partnerki na jedną noc zmienia niczym przysłowiowe rękawiczki. Pewnego dnia poznaje jednak Kate, której uroda, charakter i inteligencja powalają go na kolana. I to dosłownie. Jak się jednak szybko okazuje, ta wcale nie jest jednak zainteresowana mężczyzną. Właśnie rozpoczyna pracę w jego rodzinnej firmie i wcale a wcale nie zamierza tam nikomu ustępować. A już szczególnie nie bogatemu synowi właściciela z rozdmuchanym ego. Co ciekawego wyjdzie z tego spotkania?

Do Zaplątanych podeszłam z odrobiną wątpliwości i niezbyt wysokimi oczekiwaniami. Jednak już po pierwszych stronach niemal całkowicie przepadłam w książce. A wszystko dlatego, że czyta się ją po prostu wyśmienicie. Autorka ma wręcz idealne, lekkie pióro, które sprawia, że całość można łatwo pochłonąć w zaledwie dwa wieczory.

…jeśli coś jest zbyt łatwe, nie jest warte zachodu.

Chyba największą zaletą tej powieści jest humor w niej zawarty. Barwne przepychanki (nie tylko słowne) dwójki głównych bohaterów bawią i intrygują. Jako postaci są też całkiem fajnie opisane. Nie ma tutaj bowiem zbyt wielu przesłodzonych scen miłosnych i przesłodzonych wyznań, których najbardziej się obawiałam. Są za to ciekawe dialogi, męskie mądrości oraz męski punkt widzenia. Nawet sceny miłosne okazały się nieprzesadzone, choć chwilami nieco irytowały mnie używane przy ich okazji wulgaryzmy.

Zaplątani to nie jest może powieść wysokich lotów, o której można by się rozpisywać godzinami. Mogę jednak powiedzieć, że to wręcz idealna pozycja na krótki odpoczynek od rzeczywistości.

Ocena: 4/6
©Caroline Livre
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Po przeczytaniu tej książki dowiedziałam się bardzo dużo co zaprząta głowę chłopcom, jak myślą i co czują po utracie ukochanej. Książka nie tylko jest wzruszająca ale i pełna humoru.

Warto zerknąć