ebook Uśpione morderstwo
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 19615)

Uśpione morderstwo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - polecana oferta: 16.30
wciąż za drogo?
19.44 złpremium: 12.54 zł Lub 12.54 zł
15.05 zł
16.30 zł Lub 14.67 zł
19.44 zł Lub 17.50 zł
20.90 zł
16.82 zł
16.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Morderstwo nie jest czymś, co można traktować lekkomyślnie” – mówi panna Marple. Gwenda Reed całkowicie się z nią zgadza. Młoda mężatka trafia do domu, w którym w dzieciństwie była świadkiem uduszenia kobiety. Teraz nie wie, czy to nie wytwór jej wyobraźni. Nie wiedział tego również jej ojciec, który zmarł w przekonaniu, że zabił żonę. Gwenda wyjaśnia zagadkę zniknięcia macochy i dopowiada losy ojca. Podróż w mroczną przeszłość wyzwala w bohaterach silne emocje.

Uśpione morderstwo to zakończenie kariery detektywistycznej panny Marple, a także ostatnia powieść Agaty Christie, opublikowana 10 miesięcy po jej śmierci.

Uśpione morderstwo od Agatha Christie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zazdrość jest czymś bardzo dziwnym. Czasami potrafi się ukrywać tak głęboko, że trudno o nią podejrzewać.
Kto? Kiedy? Jak? Dlaczego? Lektura na równym poziomie i marka sama w sobie. Zbrodnia nie ulega przedawnieniu, a rozwiązanie zagadki po latach, może okazać się jeszcze ciekawsze. Wśród wielu widzianych twarzy, często do samego końca nie widzimy mordercy. Agatha Christie potrafi zaskoczyć... Jej książki to świetne łamigłówki. Może dlatego tak dobrze się je pochłania?... To fenomen, że nie widuję wielu niezadowolonych z jej kryminalnych powieści.Ocena: 4/6 czytaj więcej
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć