ebook Babska Stacja
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 30280)

Babska Stacja

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

"Fannie Flagg powraca z nową, wciągającą, pełną humoru i rodzinnych tajemnic powieścią! Jeden list wywraca do góry nogami uporządkowane życie Sookie i podważa wszystko, co wiedziała o sobie, swojej rodzinie i przeszłości. Bohaterka wyrusza w daleką podróż do Kalifornii, aby odkryć swoje korzenie. Poznaje niezwykłą historię temperamentnej i pomysłowej Fritzie, która w latach czterdziestych prowadziła wraz z siostrami stację benzynową, była także jedną z nielicznych cywilnych lotniczek. Wkrótce okazuje się, że te dwie tak różne kobiety łączy o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać… Czy losy kobiet z Babskiej Stacji zainspirują Sookie do zmiany swojego życia? [blurb] "Świetnie napisana powieść i kolejna warta sfilmowania! Już zazdroszczę aktorce, która będzie grała główną bohaterkę :)" Barbara Kurdej-Szatan [o autorce] FANNIE FLAGG jest popularną autorką, a także aktorką, producentką i prezenterką telewizyjną. Jej powieść Smażone zielone pomidory stała się światowym bestsellerem i kanwą filmu gorąco przyjętego przez publiczność. Za scenariusz do filmu Fannie Flagg była nominowana do Oscara. Inne znane powieści tej autorki to Witaj na świecie, maleńka!, Dogonić tęczę, Wciąż o tobie śnię. W 2012 roku została laureatką nagrody literackiej Harper Lee Award. Mieszka w Kalifornii i Alabamie. "

Babska Stacja od Fannie Flagg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nic nie boli bardziej niż niewdzięczność dziecka.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Przeczytałam tę książkę bardzo szybko. Ciekawe historie, jak się potem okazuje spokrewnionych ze sobą osób, pokazujące realia ich życia w różnych współczesnych im światach. A co dla mnie najbardziej zaskakujące - zakończenie, które pokazuje, że czasem szara myszka nie wierząca w siebie i nie mająca poczucia własnej wartości, zdominowana przez toksyczną matkę, pod wpływem informacji które mogłyby powalić silnego człowieka, z pomocą bliskich osób, zupełnie nieoczekiwanie potrafi przejść metamorfozę, nabrać pewności siebie, odzyskać realne poczucie własnej wartości i stać się innym człowiekiem, kreatywnym i żyjącym pełnią życia- i to w dodatku w szóstej dekadzie tego życia. Polecam tę książkę ale moim zdaniem jest to książka (literatura) typowo kobieca.

 • Awatar

  Świetna historia, opowiedziana fantastycznym, żywym językiem.
  Mnóstwo wspaniałych kobiet dokonujących wielkich i mniej wielkich czynów. Każda na miarę wyzwań przed jakimi stanęła.

  Nie chciałabym mieć matki takiej jak Lenore, ale bez takich Lenore świat rzeczywiście jest mniej kolorowy. Sookie powodują, że świat wokół nas jest bezpieczny a Fritzi, że nieustająco się rozwija i zmienia.
  Piękna Willy fantastycznie dokonuje zemsty za przyjaciółkę a nudna bratowa Bunny okazuje się najwdzięczniejszą z obdarowanych. A Munia - cierpliwie znosząca wirujący wokół niej świat, szalone córki w latach koszmarnej wojny - jest ostoją swojej rodziny.


  Szczerze polecam zapoznanie z tym tłumem mniej i bardziej zwariowanych babeczek. Super książka, super klimat, super bohaterki!!!

 • Awatar

  Super mi się czytało. Lekkość pióra, humor przemówiły do mnie. Bardzo miło spędzony czas

Warto zerknąć