ebook Podziemne miasto
3.24 / 5.00 (liczba ocen: 139)

Podziemne miasto

Kategoria:  / /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Łukasz Henel powraca w znakomitej formie. Po powieściach „On” i „Szkarłatny blask” proponuje starcie ze złem przyczajonym w bunkrach „Podziemnego miasta”. Gratka dla miłośników grozy i sensacji XX w. W pobliżu Międzyrzecza znajduje się owiana legendą sieć poniemieckich bunkrów. Przysłany do bazy stacjonujących w regionie wojsk radzieckich oddział NKWD otrzymuje zadanie zbadania ich wnętrza. Pozostawieni na straży dwaj rosyjscy wartownicy giną w zagadkowych okolicznościach. Odpowiedzialni za ochronę bunkrów polscy oficerowie, którzy znaleźli w jednym z korytarzy tajemniczy sarkofag i nadnaturalnych rozmiarów posąg, są przeciwni dalszej penetracji tych terenów. Tymczasem w okolicy ma miejsce coraz więcej niepokojących zdarzeń – wszystko wskazuje na to, że uśpione w czeluściach bunkrów zło zostało obudzone…

Podziemne miasto od Łukasz Henel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Człowiek zawsze był najsłabszym ogniwem każdej tajemnicy.
Lekiem na nieszczęśliwą miłość jest nowa miłość, lekiem na śmierć jest nowe życie.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Łukasz Henel to taki polski Masterton. Są źli Niemcy (dla niepoznaki chyba nazywani przez całą książkę uparcie nazistami lub hitlerowcami), bardzo źli Rosjanie (tu już nie było problemu z narodowością czyli potocznie "ruscy") oraz (przeważnie) odważni i szlachetni Polacy. Muszę przyznać, że po ostatnich Pokłosiach i innych Idach taki podział mi odpowiadał. No i jest oczywiście tajemnica, potwór, noc, lasy, bunkry i sporo krwi, czyli gotowy przepis na nie za długą, wciągającą książkę na zimowe wieczory (albo wieczór jak ktoś szybko czyta). Jeśli lubicie takie klimaty to ta pozycja na pewno Wam się spodoba, choć sugeruję raczej upolować ją w jakiejś przecenie w granicach 10zł, żeby nie przepłacać. Czyta się szybko, szybko też można o niej zapomnieć. Ot taki przerywnik pomiędzy czytaniem czegoś poważniejszego. Dla relaksu.

Warto zerknąć