Góra Bogów Śmierci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

średnia ocena: 3.56 / 5.00
liczba ocen: 16
cena polecana: 12.50
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
14.95 zł
12.50 zł
12.71 zł
14.94 zł
14.95 zł
Pozostałe księgarnie
11.96 zł
13.46 zł
13.46 zł
14.20 zł
14.95 zł
Opis:

Jeśli widać światło, musi istnieć cień

„Góra Bogów Śmierci” to oparta na historycznych wydarzeniach mroczna powieść grozy, nawiązująca do starej legendy. To powieść skrywająca wiele tajemnic, obfitująca w zjawiska paranormalne, a jej lektura sprawi, że czując dreszcze na plecach wreszcie uwierzysz. Bo, skoro istnieje dobro, gdzieś przecież być musi się także czaić zło.

Do prowincjonalnego miasteczka przyjeżdża człowiek piszący pracę o sudeckich legendach. Zaprzyjaźnia się z córką właścicieli hotelu, w którym nocuje. Dziewczyna opowiada historię o chłopcach wywołujących duchy w górach, którzy zginęli w tajemniczych okolicznościach. Sceptyczny bohater zagłębia się w stare górskie historie, mało dostępne miejsca owiane legendami i sekrety lokalnej społeczności. Odkrywa, że na tajemniczej górze śmierć spotkała także innych. Tymczasem w pobliskiej wsi kamienny krzyż zaczyna płakać krwawymi łzami…

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Muszę przyznać, że na książce „Góra Bogów Śmierci” nie zawiodłem się. Jest tu trochę horroru (nie polegającego na szczęście na tonach krwi walającej się po ścianach), tajemnica z przeszłości i pytania o Boga. Całość jest zgrabnie połączona przez autora i zwyczajnie wciąga. Trzeba przyznać, że Pan Sowa ma specyficzny, godny uwagi styl pisania. Na początku może trochę przeszkadzało mi użycie czasu teraźniejszego ale po pewnym czasie przyzwyczaiłem się. Myślę, że warto po nią sięgnąć tym bardziej, że bazuje ona na rzekomo prawdziwych wydarzeniach jakie rozegrały się w Polsce kilkadziesiąt lat temu.
    Mała uwaga odnośnie strony technicznej – miałem problem prawidłowym ustawieniem czcionki (i jej wielkości) w formacie epub, a mobi potrafił przeskakiwać o 2 strony i czasami blokował się na jakimś rozdziale i nie można było się cofnąć (chyba, że ręcznie wpisało się stronę). Nie była to wina czytnika, bo inne moje książki śmigają normalnie, tylko z tą miałem jakiś dziwne problemy.

Inne proponowane
Warto zerknąć