Biznes do góry nogami wywrócony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.61 / 5.00
liczba ocen: 725
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.00 zł
22.90 zł
27.60 zł
28.05 zł
33.00 zł
Pozostałe księgarnie
22.90 zł
29.70 zł
29.70 zł
29.70 zł
30.00 zł
31.35 zł
32.99 zł
33.00 zł
33.00 zł
Opis:

Naprawiajmy wszystko na tym „”najpiękniejszym ze światów” nie dlatego, że nie ma innego wyjścia, ale również dlatego, że to życie i ten świat są wszystkim, co mamy. Bo nie ma planety B.”

Richard Branson
 

W sam raz na dzisiejsze czasy. Zachęca do bardziej etycznego podejścia do robienia interesów.
„BusinessWeek”
To nie jest, tak po prostu, kolejna książka o biznesie. To rzecz o tym, jak na lepsze zmieniać świat.
W tym swoistym manifeście naszych czasów Branson stawia generalną tezę, że na naszych oczach dobiega końca era industrialna a zaczyna era ludzi. Przywołuje historie przedsiębiorców, którzy wytyczają nowe szlaki przekształcając swoje firmy tak, by stanowiły siłę, czyniącą dobro i społeczny pożytek z korzyścią dla nas wszystkich, całego globu - „Ziemi, planety ludzi”.
„Pora postawić kapitalizm na głowie. Czas wywrócić biznes do góry nogami”- nawołuje Branson.
Richard Branson – człowiek, który złamał sztywne zasady biznesu i dokonał fantastycznych rzeczy. Jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Wszystko osiągnął sam, stosując własne, innowacyjne rozwiązania. Śmiało wkracza na niezbadane tereny, podejmując nieustannie nowe wyzwania.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kupiłem tę książkę pop rzeczytaniu "Like a Virgin", która była świetna. Ta niestety... jest nudna, przyznam szczerze, że mimo wielu podejść nie udało mi się jej nawet dokończyć. Książka o niczym, zero przekazu, morze treści z którego nic nie wynika. Gdyby była z papieru spaliłbym ją w zemście za zmarnowany czas.

Inne proponowane
Warto zerknąć