Biznes do góry nogami wywrócony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.64 / 5.00
liczba ocen: 968
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.00 złpremium: 19.80 zł
26.40 zł
27.60 zł
28.05 zł
33.00 zł
Pozostałe księgarnie
26.40 zł
28.46 zł
29.70 zł
29.70 zł
30.00 zł
31.35 zł
33.00 zł
33.00 zł
Opis:

Naprawiajmy wszystko na tym „”najpiękniejszym ze światów” nie dlatego, że nie ma innego wyjścia, ale również dlatego, że to życie i ten świat są wszystkim, co mamy. Bo nie ma planety B.”

Richard Branson
 

W sam raz na dzisiejsze czasy. Zachęca do bardziej etycznego podejścia do robienia interesów.
„BusinessWeek”
To nie jest, tak po prostu, kolejna książka o biznesie. To rzecz o tym, jak na lepsze zmieniać świat.
W tym swoistym manifeście naszych czasów Branson stawia generalną tezę, że na naszych oczach dobiega końca era industrialna a zaczyna era ludzi. Przywołuje historie przedsiębiorców, którzy wytyczają nowe szlaki przekształcając swoje firmy tak, by stanowiły siłę, czyniącą dobro i społeczny pożytek z korzyścią dla nas wszystkich, całego globu - „Ziemi, planety ludzi”.
„Pora postawić kapitalizm na głowie. Czas wywrócić biznes do góry nogami”- nawołuje Branson.
Richard Branson – człowiek, który złamał sztywne zasady biznesu i dokonał fantastycznych rzeczy. Jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Wszystko osiągnął sam, stosując własne, innowacyjne rozwiązania. Śmiało wkracza na niezbadane tereny, podejmując nieustannie nowe wyzwania.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kupiłem tę książkę pop rzeczytaniu "Like a Virgin", która była świetna. Ta niestety... jest nudna, przyznam szczerze, że mimo wielu podejść nie udało mi się jej nawet dokończyć. Książka o niczym, zero przekazu, morze treści z którego nic nie wynika. Gdyby była z papieru spaliłbym ją w zemście za zmarnowany czas.

Inne proponowane
Warto zerknąć