ebook Dźwignie wyobraźni i inne narzędzia do myślenia
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 1689) Ilość stron (szacowana): 648

Dźwignie wyobraźni i inne narzędzia do myślenia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 49.45
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
89.90 złpremium: 53.94 zł Lub 53.94 zł
64.73 zł Lub 58.26 zł
89.90 zł
89.90 zł Lub 80.91 zł
49.45 zł
70.48 zł
76.42 zł
76.42 zł
81.00 zł
89.90 zł
89.90 zł
89.90 zł
Inne proponowane

Myślenie jest trudne. Myślenie o niektórych problemach jest tak trudne,  że może rozboleć Cię głowa od samego myślenia o myśleniu o nich!


Książka ta stanowi kolekcję moich ulubionych narzędzi do myślenia. Nie będę ich tylko opisywał; zamierzam się nimi posłużyć, aby łagodnie przeprowadzić twój umysł przez trudne terytorium aż do dość radykalnych koncepcji znaczenia, umysłu i wolnej woli. 
Zaczniemy od narzędzi prostych i uniwersalnych, mających zastosowanie do wszystkich rodzajów zagadnień. Niektóre z nich są znajome, ale inne nie były wcześniej często dyskutowane.
Następnie pokażę Ci pewne narzędzia, które rzeczywiście są przeznaczone do zadań specjalnych, zaprojektowane tak, aby rozsadzić tę czy inną specyficzną i uwodzicielską ideę, oczyszczając drogę przed powrotem z głębokich kolein, które wciąż ograniczają i wprawiają w zakłopotanie ekspertów.
Napotkamy i rozmontujemy również różne złe narzędzia do myślenia, nic nie warte przyrządy do perswazji, które mogą Cię zaprowadzić na manowce, jeśli nie będziesz ostrożny.
Niezależnie od tego, czy spokojnie dotrzesz, czy też nie, do proponowanego przeze mnie miejsca przeznaczenia – i czy postanowisz pozostać tam ze mną – podróż ta zaopatrzy Cię w nowe sposoby myślenia o omawianych zagadnieniach i myślenia o myśleniu.
Daniel C. Dennett
Dźwignie wyobraźni i inne narzędzia do myślenia od Daniel C. Dennett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Pozycja dla filozofów i sympatyków tego czwartego rodzaju literatury pięknej.

Warto zerknąć