ebook Niedoczekanie: Gdyby babcia miała wąsy: Antologia historii alternatywnych
3.29 / 5.00 (liczba ocen: 26)

Niedoczekanie: Gdyby babcia miała wąsy: Antologia historii alternatywnych
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 10.41
14.79 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
10.41 zł Lub 9.37 zł
12.00 zł
15.90 zł
15.90 zł
10.51 zł
13.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Od alternatywy na parę, przez gwiezdnych wojowników i nieśmiertelne dynastie, po kolonializm na odwrót – antologia, która z podniesionym czołem odpowiada na pytanie: co by było gdyby? Co by było, gdyby było inaczej, niż jest? Historie alternatywne to doskonała pożywka dla wyobraźni i niezły sposób na odreagowanie niepowodzeń jednostek i zbiorowości. Bo przecież gdyby wtedy, dawno temu, coś potoczyło się inaczej, to dzisiaj wszyscy byliby zdrowi, bogaci i szczęśliwi. Albo i nie...Niedoczekanie... Od alternatywy na parę, przez gwiezdnych wojowników i nieśmiertelne dynastie, po kolonializm na odwrót – antologia ośmiu historii alternatywnych z podniesionym czołem odpowiada na pytanie: co by było gdyby?

Niedoczekanie: Gdyby babcia miała wąsy: Antologia historii alternatywnych od Hanna Fronczak, Przemysław Hytroś, Dawid Juraszek, Przemysław Karbowski, Krzysztof Kochański, Iwona Kowalczyk, Stanisław Truchan, Maciej Żytowiecki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ze zbiorami opowiadań zwykle jest tak, że część jest słabsza, a część lepsza ale przeważnie zawsze coś każdemu do gustu przypadnie. Muszę niestety przyznać, że ten akurat zbiór opowiadań raczej mnie zawiódł. Żadna z historii nie przykuła jakoś wyjątkowo mojej uwagi, a zawsze lubiłem różnego rodzaju historie alternatywne. Być może ktoś odkryje tutaj coś dla siebie ale ja osobiście nie polecam go jakoś specjalnie fanom czytania. Ot nie za długa książeczka do przeczytania i.. zapomnienia.

Warto zerknąć