ebook Robert Enke. Życie wypuszczone z rąk
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 447)

Robert Enke. Życie wypuszczone z rąk
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.33
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 15.95 zł Lub 15.95 zł
28.00 zł
22.33 zł
26.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Chwytająca za gardło historia bramkarza, męża i ojca.Miał wszystko. Wielkie pieniądze, kochającą żonę, transfer do FC Barcelony, obietnicę gry na mundialu w bramce reprezentacji Niemiec. Na boisku powstrzymywał najlepszych napastników świata. Najgroźniejszy przeciwnik czaił się jednak zupełnie gdzie indziej…Paraliżujący strach, przerażający ból po tragicznej śmierci ukochanej córeczki, lęk przed każdym następnym dniem. Nikt nie zauważył dramatu ponad ludzkie siły. Dopiero jego samobójstwo wstrząsnęło światem i wielu osobom otworzyło oczy na problem depresji.Przejmująca opowieść o człowieku zbyt wrażliwym, aby żyć. Reng i Enke pisali tę książkę razem, chcąc pomóc ludziom zmagającym się z psychicznymi demonami. Robert nie zdążył już jej wydać. Jego przyjaciel zrobił to za niego.Książka nagrodzona prestiżowym tytułem William Hill Sports Book of the Year. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów sportu.***Poruszająca książka, która wykracza daleko poza piłkę nożną."The Guardian"

Robert Enke. Życie wypuszczone z rąk od Ronald Reng możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Wow, niesamowita publikacja. Jest to książka nie tylko o wielkim piłkarzu, który przegrał z depresją ale o walce zwykłego człowieka, który nie potrafił stawić jej czoła. Niezwykle wzruszająca, chwytająca za serce i skłaniająca do refleksji. Nie raz myślimy, że piłkarze i inni sportowcy mają idealne życie co prawdą nie jest. Są oni tak samo zwykłymi ludźmi, których dotykają tragedie taka jaka spotkała Roberta Enke'go, strata bliskiej osoby - córki. Warta polecenia wszystkim fanom futbolu, sportu ale także dobrych książek. Każdy wyniesie z niej coś dla siebie.

Warto zerknąć