ebook Zarządzanie czasem
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 121) Ilość stron (szacowana): 114

Zarządzanie czasem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.90
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
13.90 zł
22.23 złpremium: 14.34 zł Lub 14.34 zł
-26% 17.45 zł 20% rabatu
19.12 zł Lub 17.21 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
18.64 zł
19.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Twoja umiejętność zarządzania czasem decyduje o sukcesie bardziej niż cokolwiek innego. To proste: im lepiej wykorzystasz czas, tym więcej osiągniesz. Ten zwięzły przewodnik ujawnia 21 sprawdzonych metod zarządzania czasem, których natychmiastowe wykorzystanie pozwoli ci wygospodarować co najmniej dwie wydajne godziny dziennie. Opisując strategie zidentyfikowane i osobiście wykorzystywane przez Briana Tracy, eksperta w zakresie osiągnięć, ten podręczny przewodnik ujawnia, jak możesz:

• radzić sobie z nieustającymi zakłóceniami, naradami, wiadomościami e-mailowymi i rozmowami telefonicznymi;

• przeznaczać dostateczną ilość czasu na sprawy najważniejsze; • tworzyć pakiety podobnych spraw, aby nie tracić koncentracji;

• pokonać skłonność do zwlekania;

• określać zadania, które mogą być delegowane;

• planować działania w celu osiągnięcia najważniejszych celów.

Pełna typowej dla Tracy’ego i łatwej do zastosowania mądrości, książka ta pomoże ci w robieniu więcej w krótszym czasie i przy mniejszym stresie. Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi

 

Zarządzanie czasem od Brian Tracy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka dosyć ciekawa dla wszystkich którzy chcieliby dowiedzieć sie więcej o zarządzaniu czasem. Brian Tracy prostym, zrozumiałym językiem tłumaczy co należy zrobić ażeby osiągnąć więcej w życiu zawodowym jak i prywatnym. Z lektury dowiedziałem się miedzy innymi, że na każda minutę poświęconą na planowanie mogę zaoszczędzić aż 10 minut przy wykonywaniu tego zadania. Trzeba przyznać, że to dość ciekawa teza. Serdecznie polecam:)

Warto zerknąć