ebook Cicho sza
3.76 / 5.00 (liczba ocen: 15456)

Cicho sza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.41
wciąż za drogo?
28.27 złpremium: 18.24 zł Lub 18.24 zł
-22% 23.41 zł Lub 21.07 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
23.37 zł
23.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Powieść autorki dwudziestu jeden fabuł zajmujących czołowe miejsca na listach bestsellerów „New York Timesa”. O miłości ojcowskiej i poświęceniach, do jakich jesteśmy zdolni, by chronić najbliższych.

Stosunki Jake’a Buckmana z 16-letnim synem, Ryanem, nie układają się najlepiej. Zaniepokojony ich wzajemnym brakiem kontaktu, Jake postanawia odebrać Ryana z podmiejskiego kina i spędzić z nim trochę czasu. Kiedy Ryan prosi, by ojciec pozwolił mu poprowadzić samochód na mało uczęszczanej drodze, Jake wyraża zgodę, widząc w tym szansę na zbliżenie się do syna. Jednak rodzinne zawieszenie broni gwałtownie zamienia się w koszmar. Dochodzi do tragedii, a Jake musi w ułamku sekundy podjąć decyzję, która pogrąży ojca i syna w poczuciu winy i wplącze w sieć kłamstw. Jake i Ryan zostają przytłoczeni ciężarem łączącej ich tajemnicy, która może doprowadzić całą rodzinę do zguby.

„Lisa Scottoline zabiera nas w emocjonującą podróż” – Jodi Picoult

„Lisa Scottoline to jedna z najlepszych współczesnych pisarek” – Michael Connelly

„Scottoline świetnie wie, jak chwycić czytelników za serca” – „The New York Times Book Review”

„Ta frapująca historia pozostaje w pamięci na długo po zakończeniu lektury” – „Library Journal” 

„Pragniemy być fajnymi rodzicami. Staramy się zbudować tę «fajną więź» z naszymi dziećmi, ale czasami popełniamy błędy, których skutki mogą być katastrofalne. Jeśli chroniąc dzieci przed złem, zapomnimy, gdzie przebiega granica rodzicielskiej miłości… Jeśli ceną jest złamanie prawa, podeptanie zasad i piramida kłamstw…
Lisa Scottoline napisała pasjonującą powieść bogatą w emocje i zaskakujące zwroty akcji. To świetna książka dla wszystkich pokoleń, a przede wszystkich dla rodziców!” – Magdalena Kumorek, ambasadorka klubu KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Cicho sza od Lisa Scottoline możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kto choć trochę poznał moje książkowe opinie, dobrze wie, że tekst:” Kobiety to czytają” zawarty na okładce książki, nie jest w stanie mi przeszkodzić w jej lekturze. Często sięgam po literaturę typowo kobiecą. Są to spotkania mniej lub bardziej udane. Zupełnie jak w życiu. Choć tytułów książek Lisy Scottoline znam kilka, jakoś do tej pory nie udało mi się przeczytać żadnej jej powieści. Zdecydowałem, że na nasze pierwsze spotkanie wyznaczę sobie Cicho sza. Opis z okładki pokazał mi, że powieść wcale nie musi być przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Według mnie fabuła została stworzona dla rodziców. Rodzicem jestem, dlatego stwierdziłem, że opowieść tę powinienem poznać. Chciałem też wypróbować umiejętności tej pisarki. Co otrzymałem?

    Dostałem od Lisy Scottoline dobrą powieść, napisaną prostym, jednak nie infantylnym językiem. Szybko wciągnąłem się w akcję opowieści i przyznam, że kilka razy zostałem pozytywnie zaskoczony dynamicznymi pomysłami, które autorka umieściła w fabule. Dzięki nim, akcja rozwija się błyskawicznie i właściwie nie zauważa się, jak szybko upływa czas spędzony z tą powieścią.

    Lisa Scottoline zawarła w tej opowieści wiele ważnych pytań, na które musi znaleźć odpowiedź każdy rodzic. Zawarła w niej też wiele emocji i zaskakujących wydarzeń a także kilka doskonale stworzonych portretów psychologicznych bohaterów. Dramat rodziny, który obserwowałem na kartach Cicho sza poruszył mnie i zdałem sobie sprawę, że mógłby on przydarzyć się w życiu każdego z nas. Pomyślałem, że książka ta jest taką przestrogą dla rodziców. Nie wskaże odpowiedniego postępowania dotyczącego wychowania dzieci, da jednak odpowiedzi na niektóre, nurtujące rodziców pytania.

    Ocena: 4/6

Warto zerknąć