ebook Niedziela na wsi
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 13321)

Niedziela na wsi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 8 miesiącach
E-book - najniższa cena: 11.04
15.80 złpremium: 10.19 zł Lub 10.19 zł
-15% 11.04 zł Lub 9.94 zł
16.99 zł
16.99 zł Lub 15.29 zł
12.96 zł
14.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

To miała być spokojna niedziela na wsi. Herkules Poirot, zaproszony na obiad do domu lady Angkatell, trafia wprost na miejsce zbrodni. I nie jest to impertynencki żart ani gra towarzyska! Czerwona krew doktora Johna Christowa kapie do niebieskiej wody w basenie...

Czy lekarz został zabity przez zazdrosną o niego kobietę: żonę, kochankę albo dawną ukochaną? Wszystkie są na miejscu zbrodni, a jedna nawet trzyma w ręce rewolwer… Ale dowody i zeznania wcale nie są jednoznaczne. Tym razem Poirot trafił na godnego siebie przeciwnika. Czy wskazanie mordercy i odkrycie prawdy będzie sprawiedliwym wyjściem?

Niedziela na wsi od Agatha Christie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kto powiedział, że największą tragedią w życiu jest dostać to, czego się chciało?
Trzeba wybierać myśli z miejsca, gdzie się je przechowuje, i nie przetrzymując żadnej z nich na siłę, pozwolić im przesypywać się między palcami, nie koncentrować się na żadnej z nich
Rozpacz to ciemność i chłód, i samotność. Grzech rozpaczy, o którym mówił ksiądz, to lodowaty grzech odcięcia się od ciepłych, pełnych życia kontaktów z ludźmi.
Rozwikłanie zagadki nie wymaga zdolności twórczych. Do tego potrzebne jest umiłowanie prawdy.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć