ebook Ostatnia szansa
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 18892)

Ostatnia szansa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.00
wciąż za drogo?
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
21.25 zł Lub 19.13 zł
25.00 zł Lub 22.50 zł
25.01 zł
18.00 zł 20% rabatu
21.26 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Hannah Nichols nie potrafi się uwolnić od bolesnej przeszłości i przyjąć tego, co niesie przyszłość.

Po raz ostatni widziała Marca D’Alessandro pięć długich lat temu. Od dawna był miłością jej życia. Po niezwykłej nocy, gdy oboje ulegli pożądaniu, wyjechał ze Szkocji, zostawiając Hannah ze złamanym sercem. To, co stało się później, w konsekwencji zniszczyło dawną, romantyczną dziewczynę; dotąd nie zdołała się otrząsnąć z poczucia krzywdy i osamotnienia.

Ucieczka od Hannah okazała się największą pomyłką Marca – przez lata żałował swojego zachowania. Gdy los zetknął ich znowu, postanowił walczyć i zdobyć kobietę swego życia, nie szczędząc wysiłku, by jej udowodnić, że powinni być razem.

Kiedy wydaje się, że Marco zdołał przekonać Hannah o swojej miłości i o tym, że mogą zostać szczęśliwą parą, ona dowiaduje się o jego tajemnicy. Budzą się dawne upiory i zakorzeniony głęboko w jej sercu ból ożywa – sekret Marco rozdziela ich po raz kolejny…

Ostatnia szansa od Samantha Young możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Młodzi ludzie zwykle żywią głębokie przekonanie, że śmierć ich nie dotyczy, że mogą wszystko i każdego ranka będą się budzić do życia razem z całym światem.
Czasami chyba chodzi nie o samą piosenkę, tylko związane z nią wspomnienia. To dzięki nim staje się ulubiona.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć