ebook Piękny drań
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 119284)

Piękny drań
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.44
Audiobook - najniższa cena: 21.83
wciąż za drogo?
25.11 złpremium: 16.20 zł Lub 16.20 zł
19.44 zł 20% rabatu
20.79 zł Lub 18.71 zł
24.57 zł Lub 22.11 zł
20.25 zł
20.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Międzynarodowy bestseller, który porwał serca czytelników w Stanach Zjednoczonych, we Francji i wielu innych krajach!

Wymagający, bezwzględny ... i absolutnie nie do odparcia! Piękny drań…

Chloe Mills, uzdolniona i pracowita studentka MBA ma tylko jeden problem: swojego szefa, Ryana Bennetta. Jest wymagający, nie przebiera w słowach i nie liczy się z uczuciami innych – ale nie sposób mu się oprzeć.

Bennett Ryan wrócił z Francji do Chicago, aby podjąć znaczące stanowisko w wielkiej firmie rodzinnej. Nawet nie przyszło mu do głowy, że asystentka współpracująca z nim na odległość przed jego przyjazdem, to wystrzałowa, niewinnie prowokacyjna i wyjątkowo irytująca istota, którą teraz będzie widywał codziennie. Pomimo plotek nigdy nie romansował w pracy, Chloe jest jednak pokusą, której trudno się oprzeć…

Jednak gdy ich wspólne pragnienie dochodzi do granic wytrzymałości, Bennett i Chloe będą musieli zdecydować, co są gotowi poświęcić dla siebie nawzajem…

„Piękny drań to książka pełna serca, seksu i zdrowej porcji złośliwości. Czytelników doceniających ciekawą fabułę czeka zaskakująca i pełna namiętności uczta!”

Myra McEntire, autorka Hourglass

“Przecudowna! Pełna humoru, fajnych dialogów, ciętych ripost i przede wszystkim namiętności i pożądania! Oczywiście znajdą się też momenty żalu, wątpliwości oraz zaskoczenia - ale bez tego książka nie miałaby tyle uroku. Opisana historia jest oryginalna i świeża, zaskakuje z każdą kolejną stroną. Nic w niej nie jest oczywiste i przewidywalne... Polecam!

Joanna Wudniak, lubimyczytac.pl

Piękny drań od Christina Lauren możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Szybko się przekonasz, że uroda to tylko powierzchowność, a szpetota sięga do szpiku kości.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Jestem rozczarowana tą pozycją.
    Po tylu pozytywnych opiniach i recenzjach spodziewałam się czegoś lepszego. A tu okazało się, że jest to zwykłe romansidło jakich wiele.
    Co prawda, napisane w dosyć ciekawy sposób: zarówno z perspektywy kobiety, jak i faceta. Szybko się je czyta. I to w sumie na tyle pozytywów. Niewiele więcej można o nim powiedzieć.
    Kompletnie nie rozumiem fenomenu tej książki...

Warto zerknąć