ebook Piękny drań
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 119282)

Piękny drań
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.79
Audiobook - najniższa cena: 24.02
27.00 złpremium: 16.20 zł Lub 16.20 zł
20.79 zł Lub 18.71 zł
24.30 zł Lub 21.87 zł
27.00 zł
21.69 zł
22.95 zł
22.95 zł
22.95 zł
24.50 zł
27.00 zł
28.00 zł
Inne proponowane

Międzynarodowy bestseller, który porwał serca czytelników w Stanach Zjednoczonych, we Francji i wielu innych krajach!

Wymagający, bezwzględny ... i absolutnie nie do odparcia! Piękny drań…

Chloe Mills, uzdolniona i pracowita studentka MBA ma tylko jeden problem: swojego szefa, Ryana Bennetta. Jest wymagający, nie przebiera w słowach i nie liczy się z uczuciami innych – ale nie sposób mu się oprzeć.

Bennett Ryan wrócił z Francji do Chicago, aby podjąć znaczące stanowisko w wielkiej firmie rodzinnej. Nawet nie przyszło mu do głowy, że asystentka współpracująca z nim na odległość przed jego przyjazdem, to wystrzałowa, niewinnie prowokacyjna i wyjątkowo irytująca istota, którą teraz będzie widywał codziennie. Pomimo plotek nigdy nie romansował w pracy, Chloe jest jednak pokusą, której trudno się oprzeć…

Jednak gdy ich wspólne pragnienie dochodzi do granic wytrzymałości, Bennett i Chloe będą musieli zdecydować, co są gotowi poświęcić dla siebie nawzajem…

„Piękny drań to książka pełna serca, seksu i zdrowej porcji złośliwości. Czytelników doceniających ciekawą fabułę czeka zaskakująca i pełna namiętności uczta!”

Myra McEntire, autorka Hourglass

“Przecudowna! Pełna humoru, fajnych dialogów, ciętych ripost i przede wszystkim namiętności i pożądania! Oczywiście znajdą się też momenty żalu, wątpliwości oraz zaskoczenia - ale bez tego książka nie miałaby tyle uroku. Opisana historia jest oryginalna i świeża, zaskakuje z każdą kolejną stroną. Nic w niej nie jest oczywiste i przewidywalne... Polecam!

Joanna Wudniak, lubimyczytac.pl

Piękny drań od Christina Lauren możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Szybko się przekonasz, że uroda to tylko powierzchowność, a szpetota sięga do szpiku kości.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Jestem rozczarowana tą pozycją.
    Po tylu pozytywnych opiniach i recenzjach spodziewałam się czegoś lepszego. A tu okazało się, że jest to zwykłe romansidło jakich wiele.
    Co prawda, napisane w dosyć ciekawy sposób: zarówno z perspektywy kobiety, jak i faceta. Szybko się je czyta. I to w sumie na tyle pozytywów. Niewiele więcej można o nim powiedzieć.
    Kompletnie nie rozumiem fenomenu tej książki...

Warto zerknąć