ebook Odzyskane szczęście
4.23 / 5.00 (liczba ocen: 38998)

Odzyskane szczęście

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

„Do niej należy moje serce. Jej smutek mnie zabija”. Czy Della podejmie walkę o samą siebie i chłopaka, którego kocha? Jak wiele poświęci Woods, by jej nie stracić?

Związek Woodsa i Delli to jeden z tych, o których wiadomo, że będą trwać wiecznie. Tych dwoje jest dla siebie stworzonych i wydaje się, że ich miłość przetrwa wszystkie przeciwności.
Woods stawia pierwsze kroki w roli szefa rodzinnego interesu. Czeka go wiele niełatwych decyzji i chociaż świetnie sobie radzi, wprowadzanie nowych reguł nie wszystkim się podoba. Czy uda mu się postawić na swoim? Mimo kłopotów w firmie myśli Woodsa wciąż krążą wokół Delli. Dziewczyna próbuje stawić czoło przeszłości. Gdy wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku, jedno nieporozumienie burzy cały jej spokój. By go odzyskać, będzie musiała złamać Woodsowi serce i zmierzyć się z długo skrywaną prawdą…

„Rok temu czułem się kompletnie zagubiony. Moje życie było wielkim popieprzonym bałaganem. Zatrzymałem się na stacji benzynowej i spotkałem tę przepiękną brunetkę, która nie potrafiła zatankować samochodu. Jakimś sposobem namówiłem ją, żeby poszła ze mną na kolację. Rozbawiła mnie i sprawiła, że naprawdę się napaliłem. Kiedy noc dobiegła końca i musiałem zostawić ją śpiącą w hotelowym łóżku, było mi ciężko. Nie chciałem tego. Ale moje życie było skomplikowane, a ona musiała wyruszyć w świat w poszukiwaniu siebie” – fragment powieści

Odzyskane szczęście od Abbi Glines możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Część druga. Delli dręczy dalej przeszłość. Nie pozwala cieszyć jej się szczęściem, które daje jej Woods. Ale jedno jest pewne - Ci dwoje kochają się okropnie mocno i nic, ani nikt nie jest w stanie ich rozdzielić. Ale czy przeszłość, chodząca jak cień za dziewczyną pozwoli jej być szczęśliwą? Cóż, dziewczyna odchodzi. Czuje się problemem. Chce jak najlepiej dla swojego mężczyzny. Nie wie, że swoim postępowaniem doprowadzi go do obłędu w najgorszym momencie - gdy matka pragnie, by był ze swoją eks dziewczyną, a poza tym przejmuje rodzinny biznes.
Co tych dwoje postanowi stracić, by odzyskać swoje ciała i dusze?

No to tak. Niezbyt się przygotowałam, że jest pierwsza część, ale nadrobię! Jak tylko będę gdzieś widzieć 1 tom.

Czyta się płynnie, w jedno popołudnie i troszkę wieczoru - zajęło mi jej przeczytanie. Autorka podjęła się pisania w imieniu dziewczyny i chłopaka, na koniec poddaje jeszcze uczucia jeden osoby. Dobrze to rozegrała. Podoba mi się takie dzielenie książki, bo potrafię bardziej wyczuć emocje bohaterów. Tym razem też tak było. Sądzę, że jest to książka, noo.. dosyć poruszająca. Troszkę przesadna, co się uwidacznia w Woods'ie - nadopiekuńczość. Moim zdaniem, tak ją osaczył, że ja, chyba bym się dusiła. Ale miłość jest niepojęta, prawda?

Mówi o poświęceniu, walce z własnymi słabościami, wadami, problemami, a wszystko to, by być lepszym dla drugiej osoby. By być idealnym. Czarny charakterek na początku dodał nieco pazurka książce, to samo sceny dosyć intymne dla bohaterów. Podsycały akcje i prosiły, by nie odkładać książki na bok, tylko czytać dalej. Uważam, że książkę może przeczytać każdy, ale z jedną uwagą. Kto jest dorosły emocjonalnie. Kto zrozumie sytuacje bohaterki z przeszłości, ten, kto poczuje to, co Delli przeżyła. Powieść o powrotach, radości, smutku, nawet oddaniu życia, dla drugiej osoby, co jest chyba najlepszym dowodem na miłość do drugiej osoby.

Historia o bezwarunkowej miłości. Mimo i nad wszystko.

Styl pisania bardzo mi się podoba, fabuła również wciągająca. Pragnę więcej i uruchamiam kontakty, by móc dostać parę innych powieści Pani Glines.

Ocena: 5/6
czytaj więcej
©Tylko magia słowa
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć