ebook Kod przeznaczenia
3.32 / 5.00 (liczba ocen: 59)

Kod przeznaczenia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 13.80
wciąż za drogo?
17.67 złpremium: 11.40 zł Lub 11.40 zł
13.80 zł Lub 12.42 zł
18.99 zł Lub 17.09 zł
19.00 zł
19.01 zł
13.90 zł
15.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Kiedy myślisz, że wszystko już stracone, okazuje się, że ktoś wyciąga do ciebie pomocną dłoń. Nie zastanawiaj się – chwytaj i trzymaj ile sił. Ona – kelnerka w przygranicznym barze, on – drobny przemytnik. Jedna krótka wiadomość sprawia, że nie mogą o sobie zapomnieć. Przez jeden zwitek papieru szukają siebie nawzajem. Czy odnajdą się wśród prozy życia? Sprawdź, jak może ułożyć się życie młodych ludzi, którzy praktycznie pozostawieni samym sobie starają się o lepszą przyszłość. To nie jest kolejna książka o miłości, to książka o zaufaniu, nadziei i dobru, które może nas spotkać w najmniej oczekiwanym momencie. Podnosi na duchu i nastraja na pozytywne rozwiązanie każdego problemu, bo przecież jak mawiała matka Adama: „Bóg nie daje ludziom więcej cierpienia niż są w stanie udźwignąć…”. Magdalena Trubowicz (z domu Skotna) – ur. 9.05.1983 w Złotoryi. Zamieszkała w Winnicy k. Legnicy. Optymistka – marzycielka. Z wykształcenia magister inżynier logistyki, z zawodu specjalista od dekoracji okiennych, z zamiłowania twórca różnorakich form pisanych i zapalona kucharka. Znak rozpoznawczy: zamyślona mina, czerwone oprawki na nosie i pióro w rękach. Mama dwóch uroczych urwisów – Sławka i Mirka. Żona, córka, siostra, przyjaciółka. Angażująca się w lokalną działalność – sekretarz stowarzyszenia „Cysterska Winnica”. W 2001 roku laureatka nagrody za najlepszą recenzję programu TVP „Zwyczajni – niezwyczajni”. Obiecująca debiutantka z głową pełną pomysłów. Motto życiowe: Piszę, więc jestem!

Kod przeznaczenia od Magdalena Trubowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Dziś będzie,krótko,zwięźle i treściwie bo taka właśnie jest książeczka Pani Magdaleny Trubowicz "Kod przeznaczenia".Celowo użyłam określenia książeczka ponieważ na zaledwie stu dziewięciu stronach mieści się maksimum treści.Autorka w bardzo prosty,a zarazem wciągający sposób chce pokazać czytelnikowi,że nawet w najtrudniejszych chwilach naszego życia nie należy tracić nadziei bo dobro może spotkać nas w najmniej spodziewanym momencie.
  Adam młody mężczyzna pragnie żyć godnie i móc się rozwijać. Jednak jego start w dorosłe życie nie jest łatwy.W pogoni za lepszym jutrem popełnia błąd,który w konsekwencji ma swój finał w zakładzie karnym.I tu wydawać się może,że stracił już wszelkie szanse,że właśnie za kratami jego życie się skończyło zanim jeszcze tak naprawdę się zaczęło.Nic bardziej mylnego to dopiero początek... Ale o tym musicie już przekonać się sami...

  Na zakończenie pozwolę sobie zacytować fragment pochodzący z książki,który doskonale oddaje sens i przesłanie historii Adama:
  ..."Kiedy myślisz,że wszystko już stracone,okazuje się,że ktoś wyciąga do ciebie pomocną dłoń.Nie zastanawiaj się-
  chwytaj i trzymaj ile sił".

  Książkę gorąco polecam.Jest to utwór niosący nadzieję,otuchę i wiarę,a więc wszystko to czego każdy z nas tak bardzo potrzebuje.

  Moja ocena to:8/10

  Pozdrawiam,
  Agnieszka Kaniuk

Warto zerknąć