ebook Bzdurki czyli bajki dla dzieci i innych - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Bzdurki czyli bajki dla dzieci i innych - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 15.99
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
20.37 złpremium: 13.14 zł Lub 13.14 zł
-26% 15.99 zł
17.08 zł Lub 15.37 zł
21.90 zł Lub 19.71 zł
17.60 zł
19.71 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Czerwony Kapturek, od ślubu z gajowym zwany Żoną Zielonej Czapki, w imieniu bohaterów starych bajek stanowczo domaga się nowych historii. Bo ile razy można być wyciąganym z brzucha wilka, gubić pantofelek czy uciekać z piernikowej chatki? Na tę prośbę odpowiada nie kto inny, tylko znany z lekkiego pióra i ciętego języka dziennikarz, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer w jednej osobie, czyli Artur Andrus.

Czerwony Kapturek, od ślubu z gajowym zwany Żoną Zielonej Czapki, w imieniu bohaterów starych bajek stanowczo domaga się nowych historii. Bo ile razy można być wyciąganym z brzucha wilka, gubić pantofelek czy uciekać z piernikowej chatki? Każdemu by się znudziło!

Czerwonego Kapturka i jego przyjaciół nie można zawieść! Trzeba więc szybko pisać inne bajki! A kiedy zabiera się do tego Artur Andrus, należy być przygotowanym na wszystko: spotkanie ze smoczycą Eulalią Wawelską, studiującą na Uniwersytecie Czwartego Wieku przed Naszą Erą, dentystą, którego rozbolał ząb, niedźwiedziem szukającym ciszy w mieście (bo w lesie ciągle ktoś tupie, ryje, kaszle, chrapie, charczy i mlaszcze), Dziadkiem Niejadkiem, który lubi jeść, ale nie lubi jeździć i innymi niezwykłymi postaciami. Może nawet trzeba będzie wziąć udział w konkursie na wyroby z rzodkiewek!

O Autorze:
ARTUR ANDRUS – dziennikarz (w latach 1994–2017 pracował w Programie Trzecim Polskiego Radia, od 2005 roku jest gościem „Szkła kontaktowego” w TVN24), poeta, Niezastąpiony Jonathan Owens w serialu kabaretowym „Spadkobiercy”. Autor książek: „Popisuchy”, „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” (z Marią Czubaszek), „Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak”, „Blog osławiony między niewiastami” oraz „Vietato fumare, czyli reszta z bloga i coś jeszcze”.
W 2010 roku zdobył tytuł Mistrza Mowy Polskiej. Nagrał kilka płyt, m.in. „Myśliwiecka”, „Cyniczne córy Zurychu” i „Sokratesa 18”.

Bzdurki czyli bajki dla dzieci i innych - audiobook od Artur Andrus możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć