ebook Kopciuszek i inne bajki braci Grimm - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kopciuszek i inne bajki braci Grimm - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 12.99
12.99 zł
14.00 zł
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
15.93 zł Lub 14.34 zł
17.01 zł
14.48 zł
17.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kopciuszek to jedna z najpopularniejszych baśni na świecie. Dlaczego? Ponieważ pokazuje bogactwo ludzkich uczuć, z których tylko te dobre prowadzą do szczęścia.

„Kopciuszek” to przepiękna i wzruszająca opowieść o dorastaniu i osiąganiu samodzielności przez dziewczynkę, która z szarej myszki przemienia się w królewnę. Choć nie jest to łatwe doświadczenie, warto jednak pamiętać, że prowadzi ku wyzwoleniu.
Kopciuszek nie czuł się dobrze w domu, w którym był traktowany jak gorsze dziecko. Dopiero moment, gdy zdecydował się pójść na bal bez zgody macochy, stał się dla niego przełomowy. Dzięki temu przekonał się wreszcie, że to nie rodzina stanowi o jego prawdziwej wartości, lecz to, co reprezentuje własną osobą.
Tę i cztery inne baśnie braci Grimmów: „Roszponkę”, „Bajkę o myszce, ptaszku i kiełbasie”, „Trzy liście wężowe” oraz „Zucha do much”, czyta znakomita aktorka Ewa Błaszczyk.

Kopciuszek i inne bajki braci Grimm - audiobook od Jacob i Wilhelm Grimm możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć