ebook Kochaj wystarczająco dobrze
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 920)

Kochaj wystarczająco dobrze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
-36% 18.90 zł
-33% 19.90 zł
-15% 23.79 zł
23.99 zł Lub 21.59 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
24.65 zł
26.66 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Po doskonale przyjętym poradniku Żyj wystarczająco dobrze pojawia się kolejny, w którym dziennikarze Gazety Wyborczej, Agnieszka Jucewicz i Grzegorz Sroczyński starają się uzyskać odpowiedzi na pytanie dotyczące naszych związków.

Odpowiedzi na trudne pytania starają się udzielić wybitni psychologowie, terapeuci i psychoterapeuci z pierwszych:  Bogdan de Barbaro, Andrzej Depko, Alicja Długołęcka, Wojciech Eichelberger, Danuta Golec, Agnieszka Iwaszkiewicz, Stanley Ruszczynski, Anna Tanalska-Dulęba i Bogdan Wojciszke.

Z ich wypowiedzi czytelnik  poradnika Żyj wystarczająco dobrze może wysnuć wiele wniosków i uzyskać odpowiedzi na dręczące go pytania dotyczące różnych faz i etapów związków. Może dowiedzieć się między innymi, jak polepszyć nasze relacje w związkach, i czy jest sens naprawiać, to co zdołaliśmy do tej chwili w nich osiągnąć?

Autorzy wraz ze swoimi rozmówcami starają się także obalać mity, które powstały na przestrzeni minionych lat i spowodowały, że wiele osób stało się ofiarami pułapek, stworzonych przez samych siebie, w swoich intymnych relacjach.

Po lekturze e-booka Żyj wystarczająco dobrze zrozumiesz, że miłość nie zawsze jest taka sama, przechodzi wiele etapów, w których zawsze jest miejsce na pozytywne i negatywne uczucia. Które z nich zwyciężą w Twoim związku, zależy wyłącznie od Ciebie i Twego partnera. 

Kochaj wystarczająco dobrze od Agnieszka Jucewicz, Grzegorz Sroczyński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ciekawe spojrzenie na związki.

Warto zerknąć