Płomień pod moją skórą

Kategoria: /
średnia ocena: 3.73 / 5.00
liczba ocen: 42878
KURSGA#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
Pozostałe księgarnie
19.99 zł
Opis:

"Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina i na to, co zdarzyło się później. Kiedy Tessa zaczyna studia, jej życie wydaje się idealnie poukładane: chce spełnić marzenia o pracy w wydawnictwie i jak najszybciej połączyć się z ukochanym Noah, który czeka na nią w rodzinnym mieście. Ale spotkanie Hardina, który wydaje się być jej całkowitym przeciwieństwem, wywróci jej życie do góry nogami. Hardin jest arogancki, zbuntowany i w niczym nie przypomina troskliwego Noah. Ale to on budzi w Tessie uczucia, jakich dotąd nie zaznała."

CYTATY:
Najgorsze pomysły często okazują się najlepsze.
Najlepsze w czytaniu jest to, że uciekasz ze swojego życia, możesz przeżyć setki, a nawet tysiące innych żyć.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Zachęcona licznymi, pozytywnymi opiniami o tej książce oraz sporą promocją na ebooka, stwierdziłam - co mi szkodzi? Tak, znów zarwałam noc, znów nie mogłam się oderwać, jak to zazwyczaj u mnie bywa przy tego typu literaturze. Ale...

    No właśnie. Ale. Nie jest to literatura najwyższych lotów, nawet jak na ten gatunek, długie to okropnie, a przez całą książkę obserwowałam tylko, jak główni bohaterowie naprzemiennie żrą się i kochają. Główny bohater, Hardin, ma ewidentne problemy emocjonalne (rozdwojenie jaźni?), które zazwyczaj leczy się u specjalisty. Raz Tessa jest najcudowniejsza na świecie, a sekundę potem ma ochotę ją najchętniej wywalić ze swojego życia, a następnie czuje się skrzywdzony i opuszczony. Gdzie tu jest sens? Po co to? Za dużo tego było w tej książce, aż do przesady... A Tess chyba lubi być krzywdzona, bo ja takiego faceta już bym dawno kopnęła w tyłek.

    Dobrze mi się czytało, ale jednak oczekiwałam więcej po takich zachwytach i promocji. No cóż. Ale i tak polecam :)

Inne proponowane
Warto zerknąć