Kroniki Wardstone: Zemsta czarownicy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.95 / 5.00
liczba ocen: 23780
Ilość stron (szacowana): 161
cena polecana: 15.60
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.00 zł
15.60 zł
17.51 zł
20.08 zł
20.40 zł
Pozostałe księgarnie
-10% 15.59 zł
19.71 zł
19.71 zł
19.71 zł
20.39 zł
21.59 zł
24.00 zł
24.00 zł
24.00 zł
24.00 zł
Opis:

Thomas Ward, siódmy syn siódmego syna, zostaje oddany do terminu u miejscowego stracharza. Praca jest cieżka, mistrz surowy, tak więc wielu wcześniejszych uczniów nie podołało trudom nauki.
Thomas musi się nauczyć przepędzać duchy, poskramiać czarownice i więzic boginy. Kiedy jednak niechcacy uwalnia Mateczkę Malkin, najgorszą wiedźmę w Hrabstwie, zaczyna sie koszmar...

"- Stracharz szkolił wielu, lecz tylko nieliczni ukończyli naukę - rzekła mama. - A z nich żaden mu nie dorównuje. Są niegodni, słabi tchórzliwi. Wędrują pokręconną ścieżką, przyjmując pieniadze i niewiele dajac w zamian.
Zostałeś tylko ty, synu. Ty jesteś ostatnią nadzieją. ktoś musi to robić. Ktoś musi stawić czoło ciemności. I tylko ty możesz tego dokonać."

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Czyta się lekko i przyjemnie. Polecam dorosłym i młodzieży.

 • Awatar

  Kojarzycie takich panów jak Sam i Dean Winchester!? To główne postaci serialu Supernatural. Jak nie oglądaliście to polecam, jak oglądacie to dobrze.
  Co łączy te dwa światy? Otóż podobieństwa są zaskakujące. W powieści Delaney'a mamy wszelakiej maści paranormalne stwory tj. czarownice, boginy, duchy, upiory i wiele innych (o których dowiemy się w kolejnych częściach sagi). Mamy również pogromców tychże "pasztetów" czyli stracharzy. A pomiędzy tym wszystkim siódmy syn siódmego syna, czyli Thomas Ward - nasz główny bohater książki.
  Jako nastoletni chłopiec trafia pod opiekę stracharza, który ma go wyszkolić na swojego następcę. Czy mu się to uda - kto to wie ?! W tej części Kronik Wardstone autor wprowadza nas w nadnaturalny świat, który niestety (albo i stety dla czytelnika) jest bardzo skomplikowanym mechanizmem, a szkolenie w tym fachu jest bardzo niebezpieczne, o czym przekona się nasz bohater.

  Brać i czytać.
  Niedam poleca.

Inne proponowane
Warto zerknąć