Kroniki Wardstone: Zemsta czarownicy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.95 / 5.00
liczba ocen: 23720
Ilość stron (szacowana): 161
cena polecana: 17.51
Audioteka#Audioteka - 9 urodziny
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.00 zł
17.51 zł
20.08 zł
20.40 zł
24.00 zł
Pozostałe księgarnie
16.43 zł
17.52 zł
19.43 zł
19.71 zł
19.71 zł
21.59 zł
24.00 zł
24.00 zł
24.00 zł
24.00 zł
Opis:

Thomas Ward, siódmy syn siódmego syna, zostaje oddany do terminu u miejscowego stracharza. Praca jest cieżka, mistrz surowy, tak więc wielu wcześniejszych uczniów nie podołało trudom nauki.
Thomas musi się nauczyć przepędzać duchy, poskramiać czarownice i więzic boginy. Kiedy jednak niechcacy uwalnia Mateczkę Malkin, najgorszą wiedźmę w Hrabstwie, zaczyna sie koszmar...

"- Stracharz szkolił wielu, lecz tylko nieliczni ukończyli naukę - rzekła mama. - A z nich żaden mu nie dorównuje. Są niegodni, słabi tchórzliwi. Wędrują pokręconną ścieżką, przyjmując pieniadze i niewiele dajac w zamian.
Zostałeś tylko ty, synu. Ty jesteś ostatnią nadzieją. ktoś musi to robić. Ktoś musi stawić czoło ciemności. I tylko ty możesz tego dokonać."

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Czyta się lekko i przyjemnie. Polecam dorosłym i młodzieży.

 • Awatar

  Kojarzycie takich panów jak Sam i Dean Winchester!? To główne postaci serialu Supernatural. Jak nie oglądaliście to polecam, jak oglądacie to dobrze.
  Co łączy te dwa światy? Otóż podobieństwa są zaskakujące. W powieści Delaney'a mamy wszelakiej maści paranormalne stwory tj. czarownice, boginy, duchy, upiory i wiele innych (o których dowiemy się w kolejnych częściach sagi). Mamy również pogromców tychże "pasztetów" czyli stracharzy. A pomiędzy tym wszystkim siódmy syn siódmego syna, czyli Thomas Ward - nasz główny bohater książki.
  Jako nastoletni chłopiec trafia pod opiekę stracharza, który ma go wyszkolić na swojego następcę. Czy mu się to uda - kto to wie ?! W tej części Kronik Wardstone autor wprowadza nas w nadnaturalny świat, który niestety (albo i stety dla czytelnika) jest bardzo skomplikowanym mechanizmem, a szkolenie w tym fachu jest bardzo niebezpieczne, o czym przekona się nasz bohater.

  Brać i czytać.
  Niedam poleca.

Inne proponowane
Warto zerknąć