ebook Sprawa osobista
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 22282)

Sprawa osobista
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 25.54
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
23.90 zł
25.56 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
23.90 zł
28.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane
Możesz się rozstać z armią, ale armia nie rozstaje się z tobą. Nie zawsze i nie do końca. I nie w przypadku Jacka Reachera.

W centrum Paryża snajper oddaje strzał do prezydenta Francji. Wszystko wskazuje na to, że chodziło o próbę generalną przed londyńskim szczytem G8 i jednym z potencjalnych celów jest prezydent USA. Wywiad wojskowy, FBI i CIA mają swojego podejrzanego i zwracają się o pomoc do Jacka Reachera, który przed laty wpakował go za kratki. Podejrzliwy wobec służb specjalnych Reacher nie wierzy w ich teorię… Dopóki sprawa nie stanie się osobista.

Sprawa osobista od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Akcja w czystej postaci
    Jack Reacher to były wojskowy policjant, który nie przywiązuje się do miejsc i podróżuje ze składaną szczoteczką w kieszeni po kraju (USA). Gdy w kraju dzieje się coś zagrażającego bezpieczeństwu najważniejszych osób bohater ma za zadanie zapobiec najgorszemu. Oczywiście nie sam ale w towarzystwie młodej kobiety.
    Książka pena akcji od której trudno się oderwać. Zakończenie też nie takie oczywiste. Doskonała lektura dla wszystkich,którzy lubią książki akcji.

Warto zerknąć