ebook Sprawa osobista
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 22282)

Sprawa osobista
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 28.80
Audiobook - najniższa cena: 26.89
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
36.00 zł
28.78 zł
28.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane
Możesz się rozstać z armią, ale armia nie rozstaje się z tobą. Nie zawsze i nie do końca. I nie w przypadku Jacka Reachera.

W centrum Paryża snajper oddaje strzał do prezydenta Francji. Wszystko wskazuje na to, że chodziło o próbę generalną przed londyńskim szczytem G8 i jednym z potencjalnych celów jest prezydent USA. Wywiad wojskowy, FBI i CIA mają swojego podejrzanego i zwracają się o pomoc do Jacka Reachera, który przed laty wpakował go za kratki. Podejrzliwy wobec służb specjalnych Reacher nie wierzy w ich teorię… Dopóki sprawa nie stanie się osobista.

Sprawa osobista od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Akcja w czystej postaci
    Jack Reacher to były wojskowy policjant, który nie przywiązuje się do miejsc i podróżuje ze składaną szczoteczką w kieszeni po kraju (USA). Gdy w kraju dzieje się coś zagrażającego bezpieczeństwu najważniejszych osób bohater ma za zadanie zapobiec najgorszemu. Oczywiście nie sam ale w towarzystwie młodej kobiety.
    Książka pena akcji od której trudno się oderwać. Zakończenie też nie takie oczywiste. Doskonała lektura dla wszystkich,którzy lubią książki akcji.

Warto zerknąć