O krok za daleko
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.20 / 5.00
liczba ocen: 144132
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.96 zł
25.42 zł
29.90 złpremium: 17.94 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
25.01 zł
25.02 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Od miłości do nienawiści. Od pożądania po namiętność. Pierwsza część historii Blaire i Rusha – dziewczyny znikąd, która prawie wszystko straciła, i chłopaka celebryty, któremu niczego nie brakuje.

Blair ma dziewiętnaście lat, jest niedoświadczona i delikatna. Może polegać wyłącznie na sobie. Tak się złożyło, że zostało jej tylko kilka rzeczy osobistych, stary pikap i broń w schowku – tak na wszelki wypadek. Jej ostatnią deską ratunku jest ojciec, którego nie widziała od lat.
Rush ma wszystko. Jest młody, przystojny, bogaty i ma boskie ciało! W dodatku to syn znanego muzyka. Za takim chłopakiem jak on dziewczyny pójdą w ogień.
Kiedy Rush i Blair spotykają się, wybucha między nimi pożądanie, które sprawia, że wszystko inne przestaje się liczyć. Uczucie, o którym każdy marzy, by przytrafiło się choć raz w życiu. Wiedzą, że jednak nie powinni być razem. Że ich miłość to tabu i nie wolno im wkraczać na zakazane dla nich obszary namiętności.
Czy posuną się o krok za daleko?

O krok za daleko od Abbi Glines możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
CYTATY:
Same uczucia niczego nie naprawią. Mówi się,że miłość wszystko wybaczy. Ale to nieprawda. Nie, kiedy dusza jest tak bardzo zraniona.
Wielkie marzenia pozwalały uporać się z rzeczywistością.
Jeśli pozostanę sobą i nie zapomnę,kim jestem,wszystko będzie dobrze.
Recenzje blogerów
Gdy zaczynałam przygodę z wydawnictwem i autorką zauważyłam pewną specyficzność. Że książki tej autorki mają swój styl. Każda okładka jest inna, ale mocno do siebie podobna. Akurat ta, nie przypadła mi do gustu, odbieram tą dziewczynę jako taką zdzirę. Ale to tylko moje przemyślenia, może mi się tylko wydawać. Co do literówek, nie znalazłam żadnej, ale to też może przez to, że całkowicie oddałam się powieści nie zwracając uwagi na nic, co działo się obok. Centralnie. Czcionka jak i kartka idealnie dopasowana, nic dodać nic ująć. No dobra, może ta okładka ewentualnie.
Co do autorki, również nie mam żadnych przeciwwskazań. Wręcz uwielbiam Panią Glines. Pisze bardzo przystępnym językiem, ale potrafi zatopić czytelnika w swojej historii. Tak. Ja za każdym razem znikam w rzeczywistym świecie i przenoszę się do tego samego miejsca, do tych samych ludzi. Ważniejsze są dla mnie problemy bohaterów, niż moje własne. Bo wiem, że ich życie się ułoży, a z moim będzie ciężko, o wiele. Ale to nie jedyna zaleta książek Pani Glines.

Nie brakuje ostrości i zaciętości słów. Bo bohaterowie są idealnie dopracowani, pod każdym względem. Nie brakuje scen erotycznych, więc zastrzegam, że książka dla starszego grona czytelników. Teraz mam tak, że jak Pani Glines na pewno będzie to erotyk. Wypracowała się u mnie już taka norma. Może nie jest to wszystko rozpracowane jak w Trylogii Greya, ale równie dobrze uszczególnione nie tylko sceny +18, ale i to, co dzieje się z bohaterami. Za to kocham autorkę. Że nie piszę, by skupić się tylko na jednym. Abbi rozwija wszystko, tak jak się to należy. Problemy, miłość, uczucia. Gdy czytam jej powieści, za każdym razem czuję się jak w realnym życiu, ale jednak w takim miejscu, do którego nikt inny z mojej rzeczywistości nie ma wstępu. Uwielbiam to uczucie odosobnienia. Dziękuję mocno za to, że nie muszę martwić się o to, czy książka podbije moje serducho. Nie mam ku temu żadnych wątpliwości, bo zawsze tak jest.

Bohaterów polubiłam, zresztą nie da się nie lubić tych bohaterów. Są tacy realni, namacalni, że aż czasem zazdrości się fantazji autorki, że potrafiła wymyślić takie osoby, a w życiu realnym trudno takie spotkać. Są to bohaterowie, którzy od razu zbierają moją sympatię. Szczególnie główni. Bo poboczni, albo już mieli swoje pięć minut, abo to jeszcze przed nimi. Chciałabym mieć takich znajomych. Takich, którzy są na serio. Nikogo nie udają, są sobą zawsze. Bez względu na czynniki i osoby. Przykładem świeci tutaj Blaire. Jestem przekonana, że bohaterowie spisali się fantastycznie i pasowali do swoich ról. Bo gdy zamknę oczy jestem w stanie wszystko sobie wyobrazić. Nawet te ich uczucia jestem w stanie poznać. Naprawdę. Może to jest śmieszne, nie wiem, co Wy myślicie na ten temat. Ale ja bynajmniej uważam, że jeśli autor danej książki aż tak potrafi zaczarować czytelnika, to czyż nie jest jednym z najlepszych? Bo ja właśnie tak myślę.

Bohaterów polubiłam, zresztą nie da się nie lubić tych bohaterów. Są tacy realni, namacalni, że aż czasem zazdrości się fantazji autorki, że potrafiła wymyślić takie osoby, a w życiu realnym trudno takie spotkać. Są to bohaterowie, którzy od razu zbierają moją sympatię. Szczególnie główni. Bo poboczni, albo już mieli swoje pięć minut, abo to jeszcze przed nimi. Chciałabym mieć takich znajomych. Takich, którzy są na serio. Nikogo nie udają, są sobą zawsze. Bez względu na czynniki i osoby. Przykładem świeci tutaj Blaire. Jestem przekonana, że bohaterowie spisali się fantastycznie i pasowali do swoich ról. Bo gdy zamknę oczy jestem w stanie wszystko sobie wyobrazić. Nawet te ich uczucia jestem w stanie poznać. Naprawdę. Może to jest śmieszne, nie wiem, co Wy myślicie na ten temat. Ale ja uważam, że jeśli autor danej książki aż tak potrafi zaczarować czytelnika, to czyż nie jest jednym z najlepszych? Bo ja właśnie tak myślę.

O czym jest powieść? O godzeniu się z tym, co wydarzyło się w przeszłości. O zmienianiu przyszłości. O zaczynaniu życia od zera. O byciu samym, samotnym - pod każdym względem. O miłości bez granic, dla której jesteśmy w stanie oddać więcej niż wszystko. Bo tak mocno kochamy. Szczególnie spodobała mi się dedykacja. Jest przepiękna.

Polecam szczególnie tę część. Jest piękna, a spodziewam się, ze kolejne dwa tomy będą równie fantastyczne. Jak wspominałam powyżej, jest erotyka, więc polecam to szczególnie starszemu gronu, który się nie zraża takimi opisami. Którzy potrafią zwracać na to mniejszą uwagę, a skupiać się na samych uczuciach bohaterów. Uwielbiam Panią Glines. To jedna z nielicznych autorek, które są w stanie za każdym razem porwać mnie w swój wykreowany misternie świat. Dziękuję. POLECAM.

Ocena: 5/6
©Tylko magia słowa
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć