ebook Nikt - audiobook
3.71 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2254)

Nikt - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.75
Audiobook - najniższa cena: 30.28
wciąż za drogo?
30.28 zł Lub 27.25 zł
34.90 zł
30.38 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Czasami trzeba po prostu być NIKIM, by coś znaczyć.

Europa widziana oczami wampirów… Ostatni tom trylogii

Główny bohater trylogii Vesper przechodzi kolejną metamorfozę. Sprawy się skomplikowały; rzeczywistość przyniosła wiele niespodziewanych problemów, dla Vespera nie ma już miejsca ani pośród nocarzy, ani renegatów. Generał nie poddaje się jednak i próbuje przeżyć, dodatkowo - jak ma nadzieję - zgodnie z własnym kodeksem moralnym. W trzecim tomie rośnie rola kolejnego, jak się wydawało niezbyt istotnego zagrożenia - Watykańskich. Do tej pory środowisko wampirów nie doceniało ludzi i ewentualnych, płynących z ich strony, zagrożeń. Zasady rządzące światem wampirów runęły w obliczu nowego zagrożenia. Ludzkość otwiera oczy...

Dawni towarzysze broni przeklęli Vespera. Jednak nawet na dnie rozpaczy, pośrodku morza nienawiści i w bagnie pogardy może zakiełkować ziarno nadziei. Każdy koniec jest jednocześnie początkiem... A jeśli za wszystkim stoi coś więcej niż Przeznaczenie?

Powieść nominowana do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla za rok 2008.

Nikt - audiobook od Magdalena Kozak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć