Jedwabnik - audiobook
4.02 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 144433)

Jedwabnik - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
31.41 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
-34% 22.90 zł
27.22 zł
27.22 zł Lub 24.50 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
28.74 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pisarz Owen Quine zaginął. Jego żona zleca sprawę prywatnemu detektywowi Cormoranowi Strike’owi. Kobieta sądzi, że mąż potrzebował kilku dni dla siebie, jak to zdarzało się już wcześniej. Strike ma go odnaleźć i sprowadzić do domu. W trakcie śledztwa okazuje się, że powód zniknięcia Quine’a może być znacznie poważniejszy niż podejrzewa żona. Pisarz właśnie ukończył rękopis będący jadowitym portretem niemal wszystkich jego znajomych. Gdyby książka została opublikowana, zrujnowałaby niejedno życie, więc wielu osobom mogło zależeć na uciszeniu autora. A kiedy ten zostaje odnaleziony – brutalnie zamordowany w dziwacznych okolicznościach – rozpoczyna się wyścig z czasem, by zrozumieć motyw bezwzględnego zabójcy, zabójcy, jakiego Strike do tej pory nie spotkał…

Jedwabnik od Robert Galbraith możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Po "Wołaniu kukułki" "Jedwabnik" to kolejny bestseller autorki Harrego Pottera. Autorka w bardzo zwinny i ciekawy sposób przedstawia nam losy prywatnego detektywa Cormorana Strikea i jego asystentki Robin. Szczerze powiedziawszy pierwsza powieść Pani Rowling zrobiła na mnie wieksze wrażenie, choć Jedwabnikowi nie można odmówić ciagłego napięcia i dość niespodziewanego zakończenia. Poza dość zawiłą fabułą możemy z przyjemnością śledzić wybitny kunszt aktorski .. Macieja Stuhra - naprawdę mistrzostwo świata! ;-) Serdecznie polecam tego audiobooka.

Warto zerknąć