ebook Pomnik cesarzowej Achai. Tom 4
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 3161)

Pomnik cesarzowej Achai. Tom 4
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.20
Audiobook - najniższa cena: 23.94
wciąż za drogo?
34.81 złpremium: 22.46 zł Lub 22.46 zł
31.82 zł Lub 28.64 zł
37.43 zł
37.43 zł Lub 33.69 zł
-30% 26.20 zł
29.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Intryga, wojna i niepowtarzalny świat wykreowany przez Andrzeja Ziemiańskiego powracają! Ponad pół miliona fanów cesarzowej Achai doczekało się kolejnej odsłony kultowego uniwersum. Tryumfalny powrót kultowej serii. Fani zakrojonej na wielką skalę epopei fantasy mogą odetchnąć z ulgą – historia toczy się dalej! Co czeka władcę?Zwycięstwo czy śmierć? Imperium musi trwać…„Jak zwykle doskonały język i błyskotliwe pomysły. Ziemiański to prawdziwy fachowiec fantastyki” – Jarosław Grzędowicz, autor „Pana Lodowego Ogrodu” „Świetni bohaterowie. Dużo akcji. Zero nudy. Czego chcieć więcej od fantasy?” – Jakub Winiarski, „Nowa Fantastyka”

Pomnik cesarzowej Achai. Tom 4 od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie wolno nigdy mówić prawdy, nawet w słusznej sprawie. Wszystko trzeba przerobić na łatwą do przełknięcia papkę. Oraz nakłamać w najważniejszych sprawach.
Słuchanie rozmówcy to tylko uprzejme przeczekiwanie jego kwestii, żeby powiedzieć swoją.
Strach, jak i miłość, jest naturalnym stanem ducha każdego człowieka (...) I nikt właściwie nie ma nad tymi uczuciami kontroli. A nawet gorzej jest, jak się w czyimś życiu nigdy nie pojawi ani prawdziwy strach, ani prawdziwa miłość. Wtedy życie takiego człowieka można nazwać smutnym i straconym.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    seria warta przeczytania, uwaga bardzo wciąga

  • Awatar

    Wahałem się czy cztery czy pięć. Bo oba cykle i ten o Achai i Pomnik pochłonąłem (i nadal pochłaniam) z olbrzymią przyjemnością. Ostatecznie wyszła mi czwórka bo troszkę autor zdaje się naciągać i przeciągać temat by mieć o czym pisać jeszcze dłuuuuugi czas…

  • Awatar

    Forma jak zwykle wysoka. Ciekaw jestem ile jeszcze tomów Szanowny Autor wyprodukuje ;-) Nie to żebym się żalił - w tym wypadku im więcej tym, lepiej!

Warto zerknąć