ebook Kwestja krwi
3.46 / 5.00 (liczba ocen: 662) Ilość stron (szacowana): 238

Kwestja krwi

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

1926 rok, Zamość. Aspirant Zygmunt Maciejewski otrzymuje polecenie zbadania sprawy zaginięcia pewnej nastolatki z arystokratycznego rodu, będącej uczennicą miejscowego gimnazjum. Sprawa jest trudna, ponieważ Zyga nie zna środowiska zaginionej, atmosfera szkoły jest specyficzna, a na domiar złego pewien notariusz jest przekonany, że dziewczynę zamordowano.

 

Kwestja krwi od Marcin Wroński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    VII tom opowieści o Zygmuncie Maciejewskim jest powrotem do jego przeszłości. 26-letni aspirant w swym pierwszym dochodzeniu, próbuje rozwikłać historię zaginięcia młodziutkiej uczennicy. Dowód zbrodni, to zakrwawiona rękawiczka z monogramem. W tle obserwujemy między innymi stosunki w komendzie policji. Zamojscy policjanci nie traktują poważnie młodszego kolegi; kpią też z jego wykształcenia. Rękę podaje mu tylko Szac, były szpicel z rozwiązanej przez marszałka Piłsudskiego policji politycznej.
    Drugi wątek, to rok 1956; 50cioletni Zyga jest trenerem boksu. Niemal do końca książki ten powojenny wątek sprawia wrażenie oderwanego i niezwiązanego z główną fabułą książki.
    Kryminał wciąga i porywa czytelnika już od początkowych stron. Autor nie śpieszy się z ostatecznym rozwiązaniem zagadki. Nie sposób przewidzieć zakończenie.
    Wspaniały warsztat literacki pana Marcina Wrońskiego i tym razem gwarantuje wspaniałą ucztę dal wymagającego czytelnika.

Warto zerknąć