ebook Baśnie braci Grimm dla dorosłych i młodzieży. Bez cenzury - audiobook
4.05 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 18753)

Baśnie braci Grimm dla dorosłych i młodzieży. Bez cenzury - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.41
Audiobook - najniższa cena: 27.92
27.92 zł Lub 25.13 zł
Inne proponowane

Dawno, dawno temu...
W dalekich krainach, w których wiatr snuł najdziwniejsze opowieści...
W dalekich krainach zamieszkanych przez wiedźmy, królewny i morderców
W dalekich krainach, w których niebezpiecznie było znaleźć się po zmroku...
...ludzkim losem rządziła magia

Spośród najsłynniejszych europejskich baśni mistrz fantastycznych opowieści, Philip Pullman, wybrał 50, aby zaprezentować je w nowej odsłonie. Od klasycznych historii o Roszpunce, Królewnie Śnieżce i Kopciuszku, aż po mniej znane, pełne grozy "Trzy wężowe liście", "Narzeczoną mordercy"
i "Śmierć ojcem chrzestnym". Wszystkie zostały przypomniane z całym ich okrucieństwem i odwagą obyczajową, a także opatrzone krótkim i fascynującym komentarzem.

50 na nowo opracowanych baśni o zaklętych księżniczkach, odważnych dzieciach, nikczemnych królach i niewiernych żonach. Jeden mały krok dzieli Cię od wyjścia z bezpiecznej codzienności.
Nie zwlekaj dłużej i poddaj się magii opowieści... PHILIP PULLMAN urodził się w Norwich w 1946 roku. Dzieciństwo i młodość upłynęły mu na licznych podróżach, w czasie których zbierał najciekawsze historie z różnych stron świata. Jest wykładowcą literatury angielskiej i wielokrotnie nagradzanym autorem książek dla dzieci i młodzieży. Jego najsławniejszym dziełem jest trylogia , należąca już do klasyki literatury XX wieku. Przez "The Times" został uznany za jednego z 50 najwybitniejszych pisarzy brytyjskich. Mroczne materie

Baśnie braci Grimm dla dorosłych i młodzieży. Bez cenzury - audiobook od Philip Pullman możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć