ebook Co do grosza
4 / 5.00 (liczba ocen: 31875)

Co do grosza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 23.11
wciąż za drogo?
28.40 złpremium: 17.04 zł Lub 17.04 zł
23.11 zł Lub 20.80 zł
27.81 zł Lub 25.03 zł
23.10 zł
23.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Niezwykle wciągająca opowieść o czterech młodych ludziach, którzy próbują odzyskać wydarty im podstępem przez oszusta milion dolarów.

Bohaterowie powieści – dziedzic arystokratycznego tytułu, znany lekarz, ceniony marszand i profesor z Oxfordu – postanawiają wziąć odwet na oszuście. Precyzyjnie obmyślony plan ostatecznie pozwala im odzyskać utracone pieniądze co do grosza, choć aby osiągnąć cel, muszą pokonać wiele przeciwności losu…

Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Wkrótce obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści: Córka marnotrawna, Sprawa honoru, Stan czwarty, Złodziejski honor.

W 2008 roku REBIS wydał jego bestsellerowego Więźnia urodzenia.

Co do grosza od Jeffrey Archer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć