Śladami zapomnianych bohaterów: Tom 3
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 57) Ilość stron (szacowana): 400

Śladami zapomnianych bohaterów: Tom 3

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Książki Mateusza Biskupa dotyczą między innymi losów Polaków rozsianych po świecie po zakończeniu II wojny światowej. Stanowią one cenne źródło do badań historycznych na temat polskiej emigracji. Czyta się je z dużym zainteresowaniem. Autorowi dziękuję za wytrwałość w zbieraniu materiałów i wydaniu trzeciej książki o zapomnianych bohaterach.

Krzysztof Alwast, inicjator upamiętnienia cichociemnych, żołnierzy AK,

miłośnik Kresów, Komitet Historyczny Pamięć w Grodzisku Mazowieckim

Apollinaire powiedział: Nie wleczemy całe życie zmarłego ojca na plecach, ale wiemy, że leży pod ziemią, po której stąpamy. Dzięki historiom opowiadanym przez Mateusza Biskupa coraz lepiej poznaję, co kryje ziemia, po której stąpam. Ta książka to nie tylko rodzaj hołdu dla ludzi, którzy stworzyli tę ziemię, ale przede wszystkim wspaniała lektura!

Monika Kupczyk, były oficer GROM

Piszę bloga, ponieważ uważam za smutny fakt, że dla młodego pokolenia autorytetami są celebryci, a postaci prawdziwych bohaterów pokrywa kurz zapomnienia.

Mateusz Biszop Biskup

Mateusz Biszop Biskup pochodzi z Poznania, ale od dziewięciu lat mieszka w Aberdeen w północnej Szkocji. Jest headhunterem i pracuje dla jednego z koncernów naftowych. Żona Marta pracuje jako Technical Assistant, a córka Hania (12 lat) chodzi do szóstej klasy. Historia to, obok pieszych wędrówek, jego największa pasja, której oddaje się, pisząc popularnego bloga Zapiski z Granitowego Miasta.

Śladami zapomnianych bohaterów: Tom 3 od Mateusz Biskup możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć