ebook Nieśmiertelni - audiobook
3.95 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2278) Ilość stron (szacowana): 800

Nieśmiertelni - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 30.77
Audiobook - najniższa cena: 25.19
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
30.79 zł Lub 27.71 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
39.99 zł
-30% 25.19 zł
32.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kontynuacja bestsellerowych powieści – „Nielegalni” i „Niewierni”. W świecie wywiadu nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz. Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji poza granice kraju…

Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji daleko poza granice kraju. Dostają niezwykle trudne zadanie. Jadą do Teheranu, by zapobiec konfliktowi zbrojnemu na skalę światową. Niestety wszystko zaczyna się komplikować. Czy Konrad i Sara wygrają wyścig z czasem i uratują życie swoich ludzi?
Tymczasem na politechnice w Sztokholmie zostają brutalnie zamordowane cztery osoby. Do gry wraca inspektor Gunnar Selander, który wraz z genialną hakerką Harriet Berghen i naczelnik wydziału ds. zwalczania terroryzmu Lindą Lund mają rozwiązać tę zagadkę. Śledztwo jest jednak zbyt trudne, by poradzili sobie z nim sami. Rozpoczynają arcytrudną rozgrywkę ze światem szpiegów i zdrajców.
W Moskwie dochodzi do cichego zamachu stanu. Michaił Popowski, chcąc wspomóc spiskowców, wyjeżdża do Sztokholmu na ostatnią misję. Jagan wraz ze swoim oddziałem podąża za Aminą na Kaukaz.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

Nieśmiertelni - audiobook od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Cóż... niby to fikcja, ale... zbyt wiele rzeczy może być prawdziwych, lub wyglądających na prawdziwe, by machnąć na tę historię ręką. Fajna, trzymająca na napięciu powieść. Wszystkie elementy gatunku zachowane. Dobry finał cyklu. No i tradycyjnie - genialny Krzysztof Gosztyła...

Warto zerknąć