ebook Podziemne miasto
3.39 / 5.00 (liczba ocen: 55) Ilość stron (szacowana): 366

Podziemne miasto
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 36.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
36.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
36.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Podziemne Miasto” otwiera nową serię książkową Wojciecha Cejrowskiego – „Z MUSTANGIEM”.

„Nie musisz szukać przygody, ona sama cię znajdzie! A wraz z nią mroczne tajemnice, śmiertelne niebezpieczeństwo i... niezapowiedziane kartkówki”. Takie swoiste motto płynie z książki Przemka Corso, który stworzył tu nietuzinkowego bohatera.

Robert Karcz – archeolog i awanturnik. Po niebezpiecznym incydencie podczas wykopalisk w Egipcie zostaje ewakuowany do Polski. Lepiej, żeby jakiś czas posiedział cicho, dlatego zatrudnia się jako nauczyciel historii w legnickim gimnazjum. Poznaje tam miejscowych pasjonatów historii i pod ich wpływam zaczyna interesować się przeszłością Legnicy. Pewnego dnia dosłownie zapada się pod ziemię…

 

WOJCIECH CEJROWSKI jako wydawca o Autorze:

Pierwsze książki Pana Corso były okropne. Radziłem, żeby nigdy więcej nie pisał. On mi na to, że tak samo mówi jego babcia.

Gdy podarował mi swoją trzecią książkę, wciągnęło mnie od razu: „Podziemne Miasto”, czyli przygodowa opowieść o niejakim Karczu. Zapytałem, czy ma tego więcej i wówczas dostałem maszynopis kolejnej części. Przeczytałem jednym tchem!

Dzwonię do Autora i pytam: chce Pan, bym został Pańskim wydawcą? Bo ja chcę! Podpiszemy kontrakt, Pan będziesz pisał, a ja będę się wylegiwał na Hawajach.

W ten sposób zostałem wydawcą Pana Corso i cyklu książek o archeologu.

 

Autor – PRZEMEK CORSO:

Konferansjer, felietonista, głos radiowy, autor bajek dla dzieci... a prywatnie miłośnik filmów, kolekcjoner, gaduła. Z wykształcenia niedoszły nauczyciel języka angielskiego. Szczęśliwy mąż i ojciec, a także właściciel szkockiego teriera o imieniu BRK. Mieszka w Legnicy. Pija tabasco.

Podziemne miasto od Przemek Corso możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Prosta, szybka, klimatyczna, bezpretensjonalna.

  • Awatar

    Takie moje ulubione klimaty. Trochę historii, trochę kryminału, trochę sensacji. Połknełam w niedzielny dzień i czuję ochote na dalszy ciąg. Mam nadzieję, że będzie. Fajnie, że mamy takich polskich autorów.
    Polecam

Warto zerknąć