ebook Wójt. Jedziemy z frajerami! Całe moje życie
2.98 / 5.00 (liczba ocen: 1015)

Wójt. Jedziemy z frajerami! Całe moje życie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.50
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-19% 22.50 zł
25.99 zł
22.33 zł
24.44 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Spowiedź życia najbardziej barwnej postaci polskiej piłki! Wygodnie i jakże łatwo jest uczynić Janusza W. twarzą korupcji w naszym futbolu, zapominając, że w polskim bagnie od kilkudziesięciu lat umoczeni byli praktycznie wszyscy, a każdy oskarżony ma prawo do obrony.  Dla milionów Polaków Janusz Wójcik to jednak wciąż najpiękniejsze piłkarskie wspomnienia, ostatnie wielkie polskie sukcesy, unikalne metody motywacji, kąśliwy język i niezrównane poczucie humoru.  A także fascynujące życie na krawędzi, pełne szalonych przygód, politycznych intryg, pięknych kobiet, najszybszych samochodów i najlepszych alkoholi. Czytając tę książkę, wiele razy popłaczesz się ze śmiechu, wzruszysz się, wracając do cudownych piłkarskich lat, i zbulwersujesz, odkrywając mroczne sekrety polskiego sportu oraz polityki. Janusz Wójcik szyderczy, ironiczny i prowokujący jak nigdy dotąd!   

Wójt. Jedziemy z frajerami! Całe moje życie od Przemysław Ofiara, Janusz Wójcik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Lubisz książki mocne, pełne zaskakujących zdarzeń? Takie w których nie ma przysłowiowego lania wody, a kawa jest podana na ławę? Sięgnij po najnowsze dzieło kontrowersyjnego, byłego trenera jakim był Janusz Wójcik. Czeka Cię podróż po całej piłkarskiej Polsce od zespołów klubowych po zwyczaje jakie panowały za panowania Wójta w największym dobrze narodowym, czyli reprezentacji Polski. Nie jest to opowieść o zasadach gry w piłkę, tylko układach jakie panują wokół niej. Janusz Wójcik pokazuje, że wiele rzeczy zostało utajnionych, a masa spraw nie ujrzała światła dziennego. Do teraz. Po przeczytaniu tej książki zmienisz swój pogląd na temat niektórych osób z piłkarskiego środowiska, głównie piłkarzy, działaczy czy trenerów. Jeśli myślałeś, że wszystko funkcjonowało w polskim futbolu tak jak przedstawiały to media, jesteś w błędzie, bo Wójcik nie zostawia na nikim suchej nitki, i jak wskazuje sama nazwa książki jedzie z frajerami, jak nazywa kilku bohaterów swojej książki. Nie masz prawa się tu nudzić, jest to książka na jedno posiedzenie, bo jak ją otwierasz zamkniesz ją dopiero gdy cała historia się skończy. Polski futbol to wielkie środowisko, a Wójt był w jego środku przez wiele lat, stąd ma tak dużo do przekazania dla czytelnika. Czasem wulgarnie, czasem z dozą humoru, ale co najważniejsze prawdziwie, bo takim trenerem też był, z prawdziwego zdarzenia.

 • Awatar

  Przed przeczytaniem książki postać Janusza Wójcika była mi nieznana. Słyszałam tylko o Nim kilka słów od dziadka. Z pewnością "Wójt" jest postacią niezwykle kontrowersyjną, tak jak sama książka ale również niezwykle barwną i ciekawą. Książka pełna śmiesznych jak i momentami absurdalnych anegdot. Mimo wulgarnego języka, dobrze mi się ją czytało. Gratka dla każdego wielkiego fana polskiej piłki nożnej, przybliża to czego kamery nie dostrzegły, a co się działo poza nimi.

 • Awatar

  Przyznam się od razu, że całości nie przeczytałem. Wystarczyły mi jednak dość obszerne fragmenty, żeby wyrobić sobie opinię o książce. Niestety nie zauważyłem szyderstwa ani ironii i jakoś nie trafia do mnie koszarowe poczucie humoru Wójcika. Wychowawca i trener który szczyci się tym, że zlecał pobicia niepokornych zawodników z trenowanych przez siebie zespołów, przyglądał się jak jego piłkarze upijają się do nieprzytomności. Teraz opisuje "żartobliwie" co wyczyniali pod wpływem alkoholu. Dla mnie te wypociny (bo to była by obelga dla książek, gdybym nazwał tak ten twór) to spowiedź frustrata, który zrozumiał chyba, że w polskiej piłce nie ma już dla niego miejsca.
  PS - przytoczona powyżej reklamowa notka wydawnictwa ma się do treści książki jak pięść do nosa.

Warto zerknąć