ebook Zamknięta prawda
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 36) Ilość stron (szacowana): 439

Zamknięta prawda
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
25.90 zł Lub 23.31 zł
29.00 zł
33.00 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
26.40 zł
28.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
W tajemniczych okolicznościach ginie doświadczona policjantka. Ekspert od mowy ciała, Michał Drobik, zostaje wezwany przez policję, by rozpracować mordercę. Pomaga mu poznana na strzelnicy chora na raka Justyna, która przed śmiercią chce poczuć, że żyje. Bohaterowie nawet nie domyślają się, że padli ofiarą spisku wojskowego. Były uczestnik misji wojskowej w Afganistanie, znany policji pod pseudonimem Uczeń Carpzova, próbuje na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość i zdemaskować obłudę generałów. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z jego planem...

Zamknięta prawda to nieprzewidywalny, świetnie skonstruowany thriller, nieprzerwanie trzymający w napięciu.
Zamknięta prawda od Bartłomiej Basiura możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zamknięta prawda jest wśród nas. Każdego dnia stajemy przed wyborem, czy ją otworzyć, czy nie. Chyba nie ma się czego bać. Lepiej coś zrobić, niż żałować’.
Stwierdzenie „to koniec” może być zakwalifikowane równocześnie jako prawda i fałsz, bo nawet ostatnia kropka może być prologiem nowej historii.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć