ebook Baśnie braci Grimm dla dorosłych i młodzieży. Bez cenzury
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 18768)

Baśnie braci Grimm dla dorosłych i młodzieży. Bez cenzury
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.41
Audiobook - najniższa cena: 27.92
wciąż za drogo?
31.41 zł
Inne proponowane

Dawno, dawno temu...  W dalekich krainach, w których wiatr snuł najdziwniejsze opowieści... W dalekich krainach zamieszkanych przez wiedźmy, królewny i morderców…W dalekich krainach, w których niebezpiecznie znaleźć się po zmroku...  …ludzkim losem rządziła magia 50 na nowo opracowanych baśni o zaklętych księżniczkach, odważnych dzieciach, nikczemnych królach i niewiernych żonach.  Jeden mały krok dzieli Cię od wyjścia z bezpiecznej codzienności. Nie zwlekaj dłużej i poddaj się magii opowieści...  Spośród najsłynniejszych europejskich baśni mistrz fantastycznych opowieści, Philip Pullman, wybrał 50, aby zaprezentować je w nowej odsłonie. Od klasycznych historii o Roszpunce, Królewnie Śnieżce i Kopciuszku, aż po mniej znane, pełne grozy „Trzy wężowe liście”, „Narzeczoną mordercy” i „Śmierć ojcem chrzestnym”. Wszystkie zostały przypomniane z całym ich okrucieństwem i odwagą obyczajową, a także opatrzone krótkim i fascynującym komentarzem. 

Baśnie braci Grimm dla dorosłych i młodzieży. Bez cenzury od Philip Pullman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ale nigdy nie jesteśmy zadowoleni ze swojego losu i zawsze uważamy, że mógłby być lepszy.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Szczerze mówiąc, jestem rozczarowana tą pozycją..
  Po opisie i różnych recenzjach spodziewałam się naprawdę świetnej lektury "starych" bajek, ale w zupełnie nowej odsłonie: mrocznej, okrutnej, przerażającej. A wyszło praktycznie to samo, co znamy z innych, powszechniejszych przekazów. Jedynie kilka z 50 opisanych opowiastek faktycznie było interesujących. Pozostałe nie niosą z sobą żadnego zaskoczenia, nie są w najmniejszym stopniu straszne, ani nawet jakoś specjalnie ciekawie napisane.
  Jedynym plusem jest to, iż autor podaje do każdej bajki kilka innych źródeł, gdzie możemy znaleźć podobne baśnie i do których możemy sięgnąć, jeśli temat nas zainteresował. Przedstawia również garstkę informacji o danej pozycji, tzn. typ baśni oraz jej źródło (czyt. osobę, od której bracia Grimm usłyszeli tą bajkę - nie żeby wymyślili ją sami, broń Boże!).
  Mimo wszystko nie żałuję wydanych pieniędzy. Nie czytało się tego, aż tak topornie jak niektórych poprzednich pozycji, które na moje nieszczęście wpadły mi w ręce.
  Kto wie, może akurat Wam "Baśnie braci Grimm dla dorosłych i młodzieży. Bez cenzury" się spodobają;)

 • Awatar

  bardzo ciekawa i przydatna pozycja dla wszystkich wielbicieli baśni braci Grimm, dużo jest w niej również ciekawych i mniej znanych baśni

Warto zerknąć