Wilki dwa. Męska przeprawa przez życie

Kategoria: /
średnia ocena: 3.83 / 5.00
liczba ocen: 563
KURSGA#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
Pozostałe księgarnie
19.59 zł
Opis:

"Rockowy muzyk i wędrowny kaznodzieja tropią dwa wilki, które żyją w każdym z nas. Wilk zły nie ma nam nic do zaoferowania, ale atakuje podstępnie, z zaskoczenia. Robi wszystko, żeby nas upodlić. Wkręca w najgorsze sytuacje. Wilk dobry to Wszechmoc, która z niczego potrafi stworzyć życie. Ten wilk wiernie chodzi za nami i pokazuje naszą wartość. Autorzy opowiadają o ekstremalnej drodze, którą każdy musi przejść. O drodze, na której często dopada nas zwątpienie, depresja, bunt, ale też spotyka szczęście, radość i spełnienie. Celnie i konkretnie. Autentycznie na maksa. Obaj każdego dnia toczą walkę z jednym i drugim wilkiem, i nie zawsze udaje się wybrać tego dobrego. „Wilki dwa” to męska przeprawa przez życie. Autorzy nie rozpieszczają ani nie głaszczą po głowie. Mówią jak jest. "

CYTATY:
Człowiekowi, który żyje sam, nie jest łatwo, ale to jest stan, do którego można się przyzwyczaić. Jednak kiedy codziennie widzi się twarze ludzi, którzy mieli kochać, a mają cię gdzieś, to boli najbardziej.
Święty to jest taki gość, który mając w sobie ciągotę do grzechu i pierworodną skazę nieustannego powracania do zła, przyczepił się do Boga jak rzep do psiego ogona.
W życiu spotyka się taką miłość, na jaką się chce odpowiedzieć.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć