ebook Król biurowej klasy średniej
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 7) Ilość stron (szacowana): 224

Król biurowej klasy średniej
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.35
wciąż za drogo?
20.35 zł Lub 18.32 zł
32.56 zł Lub 29.30 zł
37.00 zł
18.50 zł
18.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

 Lubię koty, ale długo się gotują…

Witajcie w świecie małej agencji reklamowej, w której rządzi ześwirowany, nastawiony na maksymalną kreatywność szef… Tak naprawdę najważniejsza jest tu księgowa, ale ciiii… szef o tym nie wie. Do tego są graficy, informatycy, którzy prędzej zmienią tapetę na pulpicie niż sweter na grzbiecie, kopirajterzy i oczywiście ulubieńcy całego zespołu: akonci! Do tego rzecz jasna klienci.

Ten świat jest w sumie bardzo prosty. Szef biega po firmie z szaleństwem w oczach, skąpiąc pochwał i wypłat. Klienci jak klienci — trochę pomarudzą, ale w końcu łykną projekt. Chyba, że wtrąci się akont… wtedy tematy wracają jak bumerang. Informatycy są dziwni, księgowa siedzi przy biurku wściekła i wyżywa się na Excelu, a kopirajterzy, pisząc kolejną instrukcję obsługi zupki w proszku, marzą o wyzwaniach na miarę Mad Mana. A wszystko skupia się na biednym grafiku, który przydomek „senior” ma tylko dla własnej satysfakcji, bo na godziwą wypłatę niestety się to nie przekłada.

Sfrustrowany grafik, bloger i nałogowy bywalec Facebooka postanawia zatem poszukać innej pracy. Oczywiście w agencji reklamowej, gdzie rządzi ześwirowany, nastawiony na maksymalną kreatywność szef… Po ostatnim wpisie ubyło mi na fanpejdżu z trzysta osób. Chyba FB szwankuje, bo przecież nie mogło chodzić o wzmiankę na temat kociarzy?

Bystre oko, cięty język i mnóstwo dobrego humoru. Całość zilustrowana charakterystyczną „zuchową kreską” minikomiksów, które niezmiennie rozbawiają nie tylko pracowników agencji… Biurowa codzienność w krzywym, bardzo krzywym zwierciadle. Wszystko to znajdziecie wewnątrz pierwszej książki ZUCH-a.Nazywam się Maciek Mazurek. Jestem mężem, tatą, grafikiem, blogerem, miłośnikiem kawy, yerba mate, projektowania po nocach oraz zespołu Pink Floyd. Nadmierne ilości kawy staram się wyprzeć przez yerba mate, w efekcie czego nadużywam obu. Cały czas nie kumam Excela, ale za to polubiłem sushi. Bloguję od stycznia 2009 roku. W tym czasie udało mi się zbudować bardzo fajną społeczność zgromadzoną wokół moich blogów zuchpisze.pl. Jestem trzykrotnym finalistą konkursu BLOG ROKU. Wygrałem kategorię ArtBlogi w konkursie BLOG ROKU 2012. Dostałem też wtedy wyróżnienie główne. Od trzech lat jestem wymieniany na liście Kominka jako jeden z najbardziej wpływowych blogerów w Polsce. Jako grafik odpowiadam m.in. za wszystkie okładki płyt Luxtorpedy.
Król biurowej klasy średniej od Maciej Mazurek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Przyjemne, lekkie i niegłupie, chociaż dosyć mroczne - zwłaszcza, jeśli wziąć od uwagę, że ten opis wcale nie odbiega mocno od rzeczywistości.

 • Awatar

  Książka OK, czyta się lekko, nic specjalnego nie wnosi do naszego życia oprócz zabawnych sytuacji o których pisze autor.
  Jeśli szukacie czegoś głębokiego to nie tutaj, ale jak macie ochotę się rozerwać to jest to dobra lektura na kilka 2-3h przy książce.

 • Awatar

  Najlepsza!
  Scena bitwy o "szefostwo" -lepsza niż bitwa w "Lord of the rings" - dawno się tak nie uśmiałem.
  Zresztą nie było strony, gdybym się nie śmiał. Polecam czytanie w oddzielnym pomieszczeniu, ponieważ ludzie dziwnie się patrzą na ludzi czytających "kalkulatory" ;)
  Zuchu! Czekamy na drugą część! :D

Warto zerknąć