Przygody Hucka - audiobook
3.83 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 58)

Przygody Hucka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 6.62
Audiobook - najniższa cena: 14.44
wciąż za drogo?
17.91 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
14.44 zł Lub 13.00 zł
16.84 zł Lub 15.16 zł
16.99 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
16.89 zł
16.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Klasyka literatury dla młodzieży. Znany z powieści „Przygody Tomka Sawyera” zbuntowany Huck Finn nie ma lekkiego życia. Poczucie humoru i wierni przyjaciele pozwalają mu jednak utrzymać pogodę ducha.

Włóczącego się po Stanach Zjednoczonych Huckleberry’ego Finna przygarniają siostry Watson i Douglas. Zbuntowanemu i nieposłusznemu urwisowi trudno jednak dostosować się do wymagań opiekunek. Za bardzo kusi go wolność. Na domiar złego, niespodziewanie pojawia się jego ojciec – bezwzględny typ pogrążony w chorobie alkoholowej, który porywa syna, aby zdobyć jego majątek. Tylko czy z Huckiem można sobie tak łatwo poradzić? Oczywiście, że nie! Chłopiec pozoruje swoją śmierć i ukrywa się na małej wysepce. Tam spotyka Murzyna Jima – zbiegłego niewolnika panny Watson. Razem podążają w dół rzeki Missisipi, zmierzając do stanów, w których Jim może odzyskać wolność. Podczas długiej i trudnej wędrówki przeżyją niejedną przygodę. Czy dwóm uciekinierom uda się osiągnąć zamierzony cel?
Powieść Marka Twaina to wyrazisty obraz XIX-wiecznych Stanów Zjednoczonych. Szczegółowy i niezwykle realistyczny w swojej warstwie treściowej, ale zarazem przesycony humorem. „Przygody Hucka” są bowiem nie tylko historią niesamowitej podróży dwóch straceńców wyjętych spod prawa, lecz także opisem powolnych przemian zachodzących w świadomości amerykańskiego społeczeństwa, m.in. dojrzewania do zniesienia niewolnictwa.
„Przygody Hucka”, które są wspaniałą opowieścią o przyjaźni i poświęceniu, czyta Roman Felczyński.

 

Audiobook  może być dostępny w ofercie e-księgarni z różnymi lektorami.

 

 

Przygody Hucka od Mark Twain możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć