ebook Wypalenie duchowe. Poradnik dla zmęczonych aktywnością duszpasterską
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Wypalenie duchowe. Poradnik dla zmęczonych aktywnością duszpasterską
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 22.23
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
22.23 zł Lub 20.01 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
22.33 zł
23.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Misja ludzi Kościoła - duchownych i świeckich - oraz ich tryb życia stają się bardzo często przyczynami wypalenia emocjonalnego i duchowego.

Autorzy tej książki - psycholodzy i teologowie, od wielu lat towarzyszący osobom, które doświadczyły takiego stanu - zachęcają, by zmierzyć się z prawdą o sobie. Tylko ten, kto zaniecha ukrywania tej prawdy i zmierzy się ze swymi mrocznymi stronami, może odżyć jako człowiek i odnaleźć swą osobistą drogę duchową. Może pomagać innym i nie wypalić się. Autorzy radzą zatem, jak chronić się przed utratą sił i wypaleniem. Jednocześnie podpowiadają, co warto wiedzieć o kierownictwie duchowym i jak powinien postępować ten, kto podejmuje się opieki duchowej nad innymi.

Abym był w stanie towarzyszyć duchowo innym, sam muszę być człowiekiem głębokiej duchowości. Aby móc prowadzić innych, sam potrzebuję prowadzenia (…).

Muszę pojednać się z tym, co się we mnie kryje, i spojrzeć na swój problem jako na szansę. Wszystkie słabości, stanowiące źródło mojego cierpienia, odzierają mnie z iluzji, które w sobie pielęgnowałem. Wyzwalają mnie z więzów mojego "ego".

(Anselm Grün)

Patroni medialni: Przewodnik Katolicki, Katolik.pl, Ewangelizacja.pl, Radio Emaus.

Wypalenie duchowe. Poradnik dla zmęczonych aktywnością duszpasterską od Anselm Grün, Wunibald Müller, Ruthard Ott możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć